türkçe cs4 programı ile anlatım yapmış video su olan bilen varmı?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - türkçe cs4 programı ile anlatım yapmış video su olan bilen varmı? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar piyasadaki eğitim setleri türkçe analatıor ancak anlatımda kullandıkları program türkçe dil. e bende türkçe adobe photoshop cs 4 kullanıorum ancak videolu derslerden bişi anlamıorum...amatörce bi kaç çalışma ...

7z. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7z.

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya15

Alt 27-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar piyasadaki eğitim setleri türkçe analatıor ancak anlatımda kullandıkları program türkçe dil. e bende türkçe adobe photoshop cs 4 kullanıorum ancak videolu derslerden bişi anlamıorum...amatörce bi kaç çalışma yapabileceğim türkçe program üzerinden anlatım yapan video yada konu varsa bu başlıktan haberdar edin...şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

purplelizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 01-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopu ingilizce kullanırsan derslerle ilgili sıkıntı yasamazsın.menulerin altındaki başlıkların ne anlama geldiğini bilmem önemli değil, önemli olan ne işe yaradığı bilmen.ben türkçe photoshop gördüğümde ne yapacağımı şaşırırım mesala.
Bu mesajdan alıntı yap