Türkçe-İngilizce scripti

Php, Asp, Perl, Html - Türkçe-İngilizce scripti ...

Türkçe-İngilizce scripti
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Türkçe-İngilizce scripti

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdalar sitemde türkçe ve ingilzice olmak üzere 2 dilde secenek sunmak istiyorum ama metinleri online olarak ingilizceye cevirecek bir script arasştırdım ama bulamadım...bu konuda bilgisi olan arkadasların bilgilerine ihtiyacım var...sayglar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 22-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sitendeki ingilizce bilgilerini online olarak çekebilecegin sayfanda yayınlayabilecegin bir sistem yok. yani türkce bilgileri ingilizceye online cevirerek sayfana gömemezsin.tavsiyem turkcenin aynısını ing olarak ta uygulamandır.Yahoo! Babel Fish - Text Translation and Web Page Translation
bu adres aklında bulunsun fakat türkçe yok malesef.
adreste örneğin almanca bir sitenin adresini yaz. online olarak istedigin dilde yayın yapıyor. tabi kendi linkiyle.
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2008 #3
arkdalar sitemde türkçe ve ingilzice olmak üzere 2 dilde secenek sunmak istiyorum ama metinleri online olarak ingilizceye cevirecek bir script arasştırdım ama bulamadım...bu konuda bilgisi olan arkadasların bilgilerine ihtiyacım var...sayglar
bu isteğe karşılık verebilecek bi alt yapı halen yok
bazı çeviri sistemleri olsada bunlar bile çoğu kez saçma sapan çeviriler yapmaktadır
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-10-2008 #4
yorumlarınız için tskler arkadaslar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
scripti, türkçeingilizce, türkçeİngilizce