TÜrkÇe Karakterlİ Font İhtİyaci (ÜÖŞÇĞ)

Fontlar - TÜrkÇe Karakterlİ Font İhtİyaci (ÜÖŞÇĞ) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir sürü türkçe karakterli fontlar diye konu başlığı açılmış. Fontların birçoğunu indirdim ama fontların hiçbirinin türkçe karakterlerle alakası yok nasıl türkçe font diyorsunuz bilmiyorum. Bana içinde Ü-Ö-Ç-Ş-Ğ ...

ErenFahri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErenFahri

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir sürü türkçe karakterli fontlar diye konu başlığı açılmış. Fontların birçoğunu indirdim ama fontların hiçbirinin türkçe karakterlerle alakası yok nasıl türkçe font diyorsunuz bilmiyorum.

Bana içinde Ü-Ö-Ç-Ş-Ğ gibi türkçe karakterli mac için olan true type fontlar lazım bu tip türkçe karakterli fontları gönderirseniz sevinirim. Birde fontları suit olarak atarsanız iyi olur yani fontların italiği, boldu, italik boldu, ve plain hali olmalı şimdiden herkese teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 12-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar birsürü türkçe karakterli fontlar diye konu başlığı açılmış. Fontların birçoğunu indirdim ama fontların hiçbirinin türkçe karakterlerle alakası yok nasıl türkçe font diyorsunuz bilmiyorum.

Bana içinde üöşçğ gibi türkçe karakterler olan fontlar lazım bu tip türkçe karakterli fontları gönderirseniz sevinirim. Birde fontları suit olarak atarsanız iyi olur yani fontların italiği, boldu, italik boldu, ve plain hali olmalı şimdiden herkese teşekkürler.
baz fontlar true type olmadığından eğer macintosh bilgisayar kullanıyorsanız Türkçe olarak görmüyor fakat pc bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor. Belki bundan dolayı sorun çıkıyor olabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
ErenFahri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErenFahri

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2008 #3
Macintosh bilgisayarda kullanıyorum. mac için türkçe font diye bir konu başlığı var o fontlarıda indirdim ondada aynısını yaptı. Senin elinde mac için türkçe karakterleri destekleyen true type fontlar varmı eğer varsa benimle paylaşırsan sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 12-03-2008 #4
kendim bu fontları kullanıyorum yeterince yeteriyor ama bazıları türkçe değil
full türkçe bulmak çok zor

buyur link: http://rapidshare.com/files/98965681/font.zip
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-05-2008 #5
Pop Char version 3.4 for Mac kullanirsan Mac,te her türlü fontu türkceye cevirir.
PopChar version 3.4 yada türkce bir program daha var mac icin adi:simgeler v.1.0
Bu program da Extra Türkce karakterleri mausa bastiginda aninda yerlestiriyor. Her ikisinide googleden bulup indirebilirsin. saygilar.Kapitano
Bu mesajdan alıntı yap
SS9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SS9(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 20-06-2008 #6
t
kendim bu fontları kullanıyorum yeterince yeteriyor ama bazıları türkçe değil
full türkçe bulmak çok zor

buyur link: RapidShare: Easy Filehosting
Mutlu saatlerede denk gelince süper oldu :rofl: teşekkürler :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags