Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam ...

evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya19

Alt 16-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Afiş günümüz Türkçesindeki bozukluklara eleştiri için yapılmıştır.Kişiye yönelik bir saldırı yoktur Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam

ödev amaçlı 2 tenefüste yapılmıştır Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam
her türlü yoruma açığım =)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok basit çok sıradan. Sormak istediğim şey ölçüler dışında afiş diye tanımlanacak ne var burada. font seçimi renk seçimi çok kötü, zemin bomboş kalmış, daha fazla emek harcamalıydın bence..
Sadece taşıdığı anlam birazcık kurtarır kendini tekrar dene ve yeni afişini burada görmek isteriz saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #3
Tebrikler iyi bir düşünce Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam Ama uygulama konusunda çok daha güzel şeyler çıkartabilirsin.
Bi kaç deneme daha yap bence. Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-03-2010 #4
En alttaki zavallıların konuya alet edilmesine gerek yoktu bence. Çünkü onların konuyla hiç alakası yok ki.. :giggle:

Umarım S.K.T. gerçekten de 2010'dur..

Bu anafikir ile bir tipografi çalışması görmek isterim..

Çok daha iyi olabilirdi, tebrikler.. Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 16-03-2010 #5
Çok basit çok sıradan. Sormak istediğim şey ölçüler dışında afiş diye tanımlanacak ne var burada. font seçimi renk seçimi çok kötü, zemin bomboş kalmış, daha fazla emek harcamalıydın bence..
Sadece taşıdığı anlam birazcık kurtarır kendini tekrar dene ve yeni afişini burada görmek isteriz saygılar
ödev amaçlıydı zaten fazla vakit ayırmadım Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam elimde hazır olduğu için paylaşmak istedim Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam

En alttaki zavallıların konuya alet edilmesine gerek yoktu bence. Çünkü onların konuyla hiç alakası yok ki.. :giggle:

Umarım S.K.T. gerçekten de 2010'dur..

Bu anafikir ile bir tipografi çalışması görmek isterim..

Çok daha iyi olabilirdi, tebrikler.. Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam
insanların neyle bağdaştırıldığını görsün istedim Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam yoksa öküze saygım sonsuz Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam

Tebrikler iyi bir düşünce Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam Ama uygulama konusunda çok daha güzel şeyler çıkartabilirsin.
Bi kaç deneme daha yap bence. Emeğine sağlık

Konu ile ilgili boş vaktimde daha GERÇEK çalışmalar yapmayı bende istiyorum Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-03-2010 #6
zemin konusunda problemler var..
kullanılan görseller havada asılı kalmış sanki..
bir de tam olarak anlatılmak istenen şeyi direk verememiş..açıklamaya ihtiyacı var gibi..

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #7
öğrencisiniz ve okul ödeviniz..
bu ikiliyi duymaktan hoşlanmazdım hiç ama ilk defa benimde kullanmam gerekiyor "bizim zamanımızda" ne lisede ne üniversitede bilgisayarda tasarım yoktu çok şanslısınız (:

başarılar dilerim. : D
Bu mesajdan alıntı yap
Emotional.xx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emotional.xx

Grafiker / İstanbul

Dosya24

Lost

Alt 16-03-2010 #8
Afiş günümüz Türkçesindeki bozukluklara eleştiri için yapılmıştır.Kişiye yönelik bir saldırı yoktur Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam

ödev amaçlı 2 tenefüste yapılmıştır Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam
her türlü yoruma açığım =)

çok saçma:sanat:
  1. ZZZZZ
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-03-2010 #9
  1. ZZZZZ
afiş güzel olmayabilir beğenmeye de bilirsiniz ama bu şekilde konuşmaya hakkınız yok
1 ay önce üye olmuşsunuz yazdığınız ilk mesaja bakınız ayıptır yahu sizin eserlerinizi! görmek isterdik
Bu mesajdan alıntı yap

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-03-2010 #10
  1. ZZZZZ
tasarım kısmını kesinlikle savunmuyorum ama fikrimin hoş olduğunu düşünüyorum

öğrencisiniz ve okul ödeviniz..
bu ikiliyi duymaktan hoşlanmazdım hiç ama ilk defa benimde kullanmam gerekiyor "bizim zamanımızda" ne lisede ne üniversitede bilgisayarda tasarım yoktu çok şanslısınız (:

başarılar dilerim. : D

Galiba öyleyiz Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları