Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 86. Yıl Logosu

Logo İstek - Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 86. Yıl Logosu ...

senilhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senilhan

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 04-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapmış olduğum, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 86. Yıl Logosunu sizlerle paylaşmak istedim. Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.

Not: Logoyu yapılacak eleştirilerden sonra kullanılabilecek şekilde burada yayınlayacağım. İlk olarak bu sitede yayınladım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık, Kendi adıma bayrakta yapılan en ufak bir değişikliğe bile ters tepki veriyorum. Benim gibi bayrağın form değiştirmesinden hoşlanmayan bir çok insan var. Bu yüzden bu logo sanırım bütün bir ülkeye hitap etmez, bu logonun amacı bütün bir ülke olmalı. Çok hassas ayrıntılara özen göstermenizi öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
senilhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senilhan

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 05-11-2009 #3
Elinize sağlık, Kendi adıma bayrakta yapılan en ufak bir değişikliğe bile ters tepki veriyorum. Benim gibi bayrağın form değiştirmesinden hoşlanmayan bir çok insan var. Bu yüzden bu logo sanırım bütün bir ülkeye hitap etmez, bu logonun amacı bütün bir ülke olmalı. Çok hassas ayrıntılara özen göstermenizi öneririm.
75. Yıl Logosunu hatırlarsak eğer, tüm ülke tarafından benimsenen bir logo olmuştu. Logonun tasarımıyla ilgili eleştirilerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 10-11-2009 #4
Türkiye Cumhuriyetinin bayrağında bulunan ay ile yıldız orta merkezleri aynı çizgiye oturacak şekilde durmaktadır.ÖRNEK;
Fakat hala analamadığım nokta neden 75. Yıl logosunda da olduğu gibi ay ve yıldız yan yatık. Yinede Emeğine Sağlık Diyeceğim ama dediklerimi düşünürsen eminim aklımdaki logoyu yaparsın
Bu mesajdan alıntı yap