Türkiye - İsveç Denemem

Deneme Çalışmalar - Türkiye - İsveç Denemem ...

Türkiye - İsveç Denemem
TurquT37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TurquT37

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Türkiye - İsveç Denemem

Alt 04-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye - İsveç Denemem
,

Yeni Başladım Arkadaşlar.İlk Çalışmam Nasıl Olmuş ? Türkiye - İsveç Denemem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ddenizoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ddenizoglu

Grafiker / Sinop

Alt 09-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arka plan rengin çok kötü bi seçim. Font seçimin arka plan renginden bile kötü. Ya da şöyle yapalım tasarımı tamamen geçelim yeni başlamışsın olabilir bunlar ama en büyük eleştirim mantık hatasından gelecek. Türkiye - İsveç maçı için afiş yapıyosun ama Türkiye Milli Takımı adına koyduğun Arda Turan'ın forması Atletico Madrid' e ait ve İsveç Milli Takımı adına koyduğun Zlatan Ibrahimović'in üstünde Deparis Saint Germain forması var. Bana bunda ki mantığı söyler misin?
Bu mesajdan alıntı yap
grafikon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikon

Grafiker / Bursa

Alt 25-03-2014 #3
Türkçede Basarilar diye bir şey yok Başarılar var türkçe karakterleri düzeltmen gerek
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-03-2014 #4
Arka plan rengin çok kötü bi seçim. Font seçimin arka plan renginden bile kötü. Ya da şöyle yapalım tasarımı tamamen geçelim yeni başlamışsın olabilir bunlar ama en büyük eleştirim mantık hatasından gelecek. Türkiye - İsveç maçı için afiş yapıyosun ama Türkiye Milli Takımı adına koyduğun Arda Turan'ın forması Atletico Madrid' e ait ve İsveç Milli Takımı adına koyduğun Zlatan Ibrahimović'in üstünde Deparis Saint Germain forması var. Bana bunda ki mantığı söyler misin?
Tam da bunu yazacaktım çok doğru bir tespit bence işe ilk olarak buradan başlamak lazım renk, font vs. son nokta önemli olan çalışmanın yapılış amacı (milli maç) ve algı...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap