Türkiye - sevdalıları

Logo İstek - Türkiye - sevdalıları ...

Türkiye - sevdalıları
fdursun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fdursun

Öğrenci (Grafik) / Yozgat

Türkiye - sevdalıları

Alt 25-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yarına kadar TÜRK-SEV isimli grumuza logo yapmam lazım yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa seviniim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Forum kuralları mutlaka okuyunuz

Alt 25-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yarına kadar TÜRK-SEV isimli grumuza logo yapmam lazım yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa seviniim
FORUM KURALLARI MUTLAKA OKUYUNUZ

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir.

Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.

Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)

Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları Bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Faydalı Olması Dileğiyle....
Bu mesajdan alıntı yap