Türkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz.

Graficafe - Türkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz. ...

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hayal edelim hadi Türkiye'nin en büyük reklam şirketi kursanız popüler ve klas bir yer açaçak olsanız ismi ne olurdu sizce?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
EKOL (İdol) Daphne (Defne Yaprağı) Vertex(Tepe Noktası)
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 09-01-2010 #3
Türkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz. 10 dakka içinde düşünüp yaptım bence bir dünya firma ismi olabilir logo değiştirilebilir tabi
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #4
Güzel fikir Selim bey olabilir doğrusu logoda biraz daha oynama yapıldıktan sonraTürkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
sare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sare

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-01-2010 #5
Art Machine kullanırdım.
ALAMET-İ FARİKA kullanılmamış olsaydı kesinlikle onu kullanırdım. Anlamı çok güzel çünkü. Alamet-i farika= ayırt edici özellik veya işaret.. Bir ajansa yakışır bir isim. Serdar Erener'i bu konuda da tebrik etmek lazımTürkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz. Sorduğunuz sorudan farklı şeylerde yazdım kusura bakmayınTürkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz....
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-01-2010 #6
ALAMET-İ FARİKA kullanılmamış olsaydı kesinlikle onu kullanırdım. Anlamı çok güzel çünkü. Alamet-i farika= ayırt edici özellik veya işaret..
Aynı kafadanızTürkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz. benimde aklıma gelmişti belki birçok arkadaşımızında aklına gelmiştir kimbilirTürkiye'de çok büyük bir reklam şirketi kursanız ismini ne verirdiniz.
Bu mesajdan alıntı yap