Türkiyede uygun ve güvenilir matbaa

Sonuçlanan İlanlar - Türkiyede uygun ve güvenilir matbaa ...

Emrah1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emrah1234

Grafiker / Yurtdışı

Alt 18-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar. ben almanyada reklam isleri ile urasiyorum cogunlukla kartvisit, flyer ve afis´ler hazirliyorum ve buradaki matbaalara bastiyorum.
Düsündümki neden burada Almanlara para vereyimki memleketlim kazanabilrse.
ben hazirladigim grafikleri mail yoluyla ulastiracagim parasini yatiracagim ve esyalar posta yoluyla
bana gelmeli. ama calistigimiz arkadaslar güvenillir ve hizli olmasi gerekiyor.

simdiden tesekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

moonlight34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonlight34(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ajans olarak bizim calistigimiz matbaayi oneririm. Calismalarimizi FTP adresine yukluyoruz, mailden jpg ile onay aliyorlar ve soz verdikleri gunde tertemiz bir baski ile calismayi teslim ediyorlar. Kalite standardi icin gerekli tüm sertifikalari almislar, hatta baski kalitesinde birkac yurtdisi odulleri de var. Detayli bilgi isterseniz ozel mesaj atabilirsiniz. iletisim icin: esenofset
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 19-12-2007 #3
Uygun fiyat konusunda
sentez ofset
lycaena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lycaena

Grafiker / İstanbul

Alt 19-12-2007 #4
bence de sentez hem uygun hem kaliteli
sentezmatbaa sanirim
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2007 #5
Uygun fiyat konusunda
sentez ofset
Türmatsan Gibi Bir Firma Varken Sentez Cok Basit Gitmezmi. Hem Teknoloji Olarak Hem Kalite Olarak Hemde Hız Olarak Türmatsan sentez'in kat kat önünde. ve ucuzluğuda unutmayalım. ver parayı yeterki Türkiyede uygun ve güvenilir matbaa diğer gün iş elinde Türkiyede uygun ve güvenilir matbaa

turmatsan
Emrah1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emrah1234

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-12-2007 #6
Merhaba moonlight kardes sizin matbaa hakkimnda bana biraz bilgi verebilirmisin???

fiyat nedir?
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2007 #7
merhaba, sizinle çalışmayı isterim, özelden mail adresinizi verirseniz size baskı kalitemiz ve fiyatlar konusunda bilgi verebilirim. (tabi fiyat konusunda işin özellikleri ve miktarı önemlidir) esen ofset çok iyi bir matbaa, zaman zaman zaman bende orayla çalışıyorum. alternatif düşünürsen yardımcı olabilirim. düşünürsen çalıştığım kurumsal firmalar baskı kalitemiz hakkında sana fikir verebilir. detayları konuşabiliriz, iyi çalışmalar
burhanhora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhanhora(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 24-12-2007 #8
Merhabalar,
Ben matbaa sahibiyim. Burhan Turan
************************ - ANKARA
Tel : *********
HORA OFSET MAT. LTD. ŞTİ.
Arkadaşım bir işe fiyat vermek basit gibi gözükür ama bi haylice problemlidir.
Öncelikle şunu söyleyeyim. Kısaca Matbaalarda Ajanslara, Kalıp usülüyle iş yapılır. Bir kalıp değeri 35. Ytl'dir. Her matbaa için kalıp değeri değişebilir.
Örneğin 1000 Adet 35x50 Bir afiş, Kuşe 170 gr
Kağıt : 75. ytl
Film : 40.Ytl
Baskı : 35x4=140.Ytl
Toplam : 255. Ytl gibi.....
Kabaca yolu göstermek istedim. Fiyatlar her işe göre ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Size ulaştırmak da bir problem olabilir. Korgo vs. parası gibi ama Yardımcı olabilirim. İstediğiniz işi, istediğiniz zamanda yetiştirebiliriz. Sevgiyle kalın....
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2007 #9
selam burhan hora
bu işi hangi makinada basıyorsun, tek renk mi 4 renk mi yada 4+ renk bi makinadamı, fiyata bakarsan tek renk bi makina, buda biraz kaliteyi etkiler sanırsam
burhanhora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhanhora(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 25-12-2007 #10
selam burhan hora
bu işi hangi makinada basıyorsun, tek renk mi 4 renk mi yada 4+ renk bi makinadamı, fiyata bakarsan tek renk bi makina, buda biraz kaliteyi etkiler sanırsam
Makina parkımız şöyle;
1 adet 4 Renk Roland 70x100
1 adet 2 Renk Heıldelberg 50x70
1 Adet 1 renk Heıldelberg 46x64
1 adet GTO
1 Adet Maşalı (tigel) 25x35
1 Adet Kazanlı 38x52
Ben bunları yazarken açıkladım. Fiyat vermek zor bir iş. Görülmeyen materyala sanal bir fiyat verilir diye. Sadece arkadaşımın bilgisi olsun anlamında fiyat verdim. Bu işin Mücelliti, vs. felan eklemedim. Yoksa kalite anlamında bir problemimiz yok tabiki. Yani Ucuz İş kötü iş anlamına gelmemesi de lazım. Şu anda ANKARA piyasasında 4 Renkli makinalarda basılan işlerin fiyatları o kadar komikki. O zaman onların hepsi kötü iş basıyor anlamına gelmemeli. Sebebi de ekonomik. Alınmış 4 renkli, 5 renkli makina ama iş yok. İnsanlarda fiyatları aşağıya çekmek zorunda kalıyorlar.
Düşünsenize arkadaşlar 1000 Adet 4 RENK kartviziti 6 YTL'ye basıyorlar.
Nerde Bunun EMEĞİ, Hani Emeğe SAYGI.....
Sevgiyle kalın arkadaşlar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
guvenilir, mail zeri calisabilecdek, matbaa, turkiyede, uygun