Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji)

Reklam Sektörü - Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji) Sponsorlu Bağlantılar İşte devamlar......

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşte devamlar...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. çalışmada normalde sözle ifade edilemeyen miğde kaldırıcı unsurları simge halinde kullanmaları şahsen çok mantıklı olmuş
Garanti bankasınında ilgi ve merak unsuruna gitmeleri hoşuma gitti.
teşekkür ediyorum onur paylaşımın için Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji) 6. geç kalmasın
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #3
6. yolda ama bunlar bi sindirelim demi Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji) bende BMW yi sevdim.. eksik harflerden yapılmış ama algısı zor bir reklam..
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #4
6. yolda ama bunlar bi sindirelim demi Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji) bende BMW yi sevdim.. eksik harflerden yapılmış ama algısı zor bir reklam..
İşte beğeni boşuna demiyorlar göreceli bir kavramdır diye Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji)
Kesinlikle sindirilmeli. Özellikle ben bu tarz paylaşımlarda değerlendirilip üzerinde tartışılmasından (nedenleri ile) yanayım. Yoksa bakıp geçmekle göremediğimiz bazı durumları hiçbir zaman öğrenemeyiz. Ama ne yazıkki bunun bilincine daha varamadık çoğunluk olarak. Ama umudum yok değil.

Bana BMW nin biraz algıladığın kısmı ile açabilir misin? Sanırım saatten olucak benim biraz beynim durdu Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji)
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #5
Tabi hemen açıyım.. Çok tersten bi mantık güdmüşler, normalde koca koca BMW yazmak yerine tüm alfabeyi yazıp B - M - W harflerini alfabeden çıkarmışlar.. bu şekilde eskikleri okuyarak yine BMW diyebiliyorsun Türkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji) sonuç eksik yada tam olay BMW yazmak..

Özeti: Bardağın yarısı dolu demektense yarısı boş demişler..
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2009 #6
:S:S:S:S inanamıyorum kendime. Yazıklar olsun yani
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2009 #7
Yine çok güzel paylaşımlar..Türkiyeden de afişleri tartışmak lazım değil mi..Ben en çok BMW ve Land Rover'ı begendim..Teşekkurler OnurTürkiye'den reklam çalışmaları 5 (Nostalji)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismalari, nostalji, reklam, turkiyeden