Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo

Logo Tasarımları - Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo Sponsorlu Bağlantılar Mehaba siteyi uzun zamandır takip ediyorum, ilk kez bi çalışmamı eleştirilerinize sunmak istiyorum. Türkiyede yeni yatırım yapmak isteyen bir inşaat firması için yaptığım logo çalışması.. [img=http://img238.imageshack.us/img238/7301/thermologo.jpg] ImageShack - ...

poyranus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyranus

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mehaba siteyi uzun zamandır takip ediyorum, ilk kez bi çalışmamı eleştirilerinize sunmak istiyorum.

Türkiyede yeni yatırım yapmak isteyen bir inşaat firması için yaptığım logo çalışması..

[img=http://img238.imageshack.us/img238/7301/thermologo.jpg]

ImageShack - Image Hosting :: thermologo.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk olarak söyleyecegim tebrik etmek Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo

Bizi tek düze - klasik olan inşaat ,yapı logoları görmekten kurtardığın için Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo
Beğendim açıkçası ama birşeyler fazla geldi gözüme (de) çözemedim Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo

Yani h harfine uyguladığın anlatım çok hoş aslında + Ev kısmınada aynı şekilde ama bu iki anlatımın sadece birisinde ikisinide toplasan daha iyi olur gibi ...Yada H deki pencereleri mi biraz azaltsan ?
Böyle bir fikir bulabilirsen dene derim daha iyi olacaktır Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo
Bu mesajdan alıntı yap
guneylul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guneylul(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #3
bu nasıl bir çizgi gücü sizin gibi insanları bu sitede görmek onur verici bir şey bir ajansda çalışıyormusunuz sizinle irtibata geçmek isterim.Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #4
bu nasıl bir çizgi gücü sizin gibi insanları bu sitede görmek onur verici bir şey bir ajansda çalışıyormusunuz sizinle irtibata geçmek isterim.Başarılar.
Sizin gibi insanları BU SİTEDE GÖRMEK derken kast ettiğiniz nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

poyranus

Grafiker / İstanbul

teşekkür

Alt 25-03-2009 #5
İlk olarak söyleyecegim tebrik etmek Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo

Bizi tek düze - klasik olan inşaat ,yapı logoları görmekten kurtardığın için Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo
Beğendim açıkçası ama birşeyler fazla geldi gözüme (de) çözemedim Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo

Yani h harfine uyguladığın anlatım çok hoş aslında + Ev kısmınada aynı şekilde ama bu iki anlatımın sadece birisinde ikisinide toplasan daha iyi olur gibi ...Yada H deki pencereleri mi biraz azaltsan ?
Böyle bir fikir bulabilirsen dene derim daha iyi olacaktır Türkiyeye Yeni Gelecek Bir Firma İçin Logo
yorumun için çok teşekkür ederim, verdiğin fikirler çok değerli. bide H harfi için yaptığım uygulamanın iki anlamı var aslında; birincisi onların pencere olarak algılanması, ikinciside bu firmanın materyali böle bişey, köpük benzeri bir malzemeyi lego gibi kalıplar haline dönüştürmüşler ve bunlardan elde ettikleri kalıplarla duvar örüyorlar.
Bu mesajdan alıntı yap

guneylul(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #6
sizin gibi insanları derken iyi grafiker çalışmaya hakim.bu kişiler burda yer aldıkça bizlerde daha çok şeyler öğrenebiliyor ilham alabiliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

guneylul(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #7
ayrıca thermo ev i türkiyede yapacak kişiyi tanıyorum sizinle muhakkak tanışalım hüseyin abi kısmetse uygulayacak türkiyede.
Bu mesajdan alıntı yap

guneylul(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #8
alirıza yoksa senmisin
Bu mesajdan alıntı yap

poyranus

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #9
ayrıca thermo ev i türkiyede yapacak kişiyi tanıyorum sizinle muhakkak tanışalım hüseyin abi kısmetse uygulayacak türkiyede.
evet doğru. nasıl irtibata geçebiliriz?
Bu mesajdan alıntı yap

poyranus

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #10
sizin gibi insanları derken iyi grafiker çalışmaya hakim.bu kişiler burda yer aldıkça bizlerde daha çok şeyler öğrenebiliyor ilham alabiliyoruz.
ama güneylül, ben kesinlikle o tarif ettiğin kişi değilim bu sitede çok usta arkadaşlarımız var ve bende onlardan bişeyler öğrenebilmek için buradayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları