Türsak Kültür Bakanlığı "2010 En İyi animasyon senaryosu" ödüllü projede çalışacak

Sonuçlanan İlanlar - Türsak Kültür Bakanlığı "2010 En İyi animasyon senaryosu" ödüllü projede çalışacak ...

Türsak Kültür Bakanlığı "2010 En İyi animasyon senaryosu" ödüllü projede çalışacak
delatoros7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delatoros7

Fotoğrafçı / İstanbul

ünlem

Alt 03-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türsak Kültür Bakanlığı "2010 En İyi animasyon senaryosu" ödüllü projede çalışacak afiş mekan tasarımı,karakter tasarımı, 3d modelleme, montaj yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. iş bütçelidir. film cannes dahil bir çok festivale yollanacaktır. ayrıntılı bilgi için
İstanbul
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Mayacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mayacı

Eğitimci / Konya

Alt 04-09-2010 #3
Maya ile 3d modelleme de yardımcı olabilirim.

edasso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edasso(29)

Ressam / İstanbul

Alt 06-09-2010 #4
çizgifilm/animasyon bölümü son sınıf öğrencisiyim projeye katılmak isterim.

cavundur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cavundur

Grafiker / Ankara

Alt 07-09-2010 #5
banada ulaşabilirsiniz 2d-3d-grafik tasarım- concept tasarım-animasyon vs vs vs.... grafik bölümü mezunuyum. bu tür konularda elimden her türlü iş gelir.. *********
gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 08-09-2010 #6
3d max ve maya ile yardımcı olmak isterim