Turuncu restaurant menü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Turuncu restaurant menü ...

Turuncu restaurant menü
efom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efom

Grafiker / Aksaray

Turuncu restaurant menü

Alt 11-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Turuncu restaurant menüyorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
* Kurallara Aykırı Başlık - Tekrar düzenlendi.

* Konunun yanlış yere açılması - taşındı.

*Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2009 #3
restoran-cafe yazısı aşağıya çekilmeli zira turuncunun u'su ile çakışıyorlar ve hoş durmuyor. Başlıklar(iftar mönüsü...) hepsi eşit olmalı, hepsini sol başa çekersen daha iyi olur, yerin var. Zemin karışık gibi sadeleştirmende yarar var. Zaten resim ve yazı bol dolayısıyla menü çalışmalrında sade çalışmak her zaman daha mantıklı. Resimlerin renkleri eşit değil, yani kimisi açık kimisi koyu..photoshop<curves de açmak gerek..

Afiyet olsun'dan sonra ünlem işareti koyarsan iyi olur.

kolay gele!
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2009 #4
hataların çok var enbüyük hatayıda logoda yapmışsın cafe "U"' nun altında kalmş, bazı görsellerin perspektflerini bozmuşsun, gereksz vektöreller kullanmışsın ve zeminde kullandığın baloncuklar yazının üstüne gelmiş, bide pidenin yanında @ işareti ne alaka sanki bşyler koymak için konulmuş kusura bakma ben beğenmedim hiç iştahım kabarmadı emeğine sağlık genede.
Bu mesajdan alıntı yap
efom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efom

Grafiker / Aksaray

Alt 11-08-2009 #5
sağolun teşekküeler
Bu mesajdan alıntı yap
sokrates60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sokrates60

Webmaster / Tokat

Alt 23-06-2011 #6
konuyu hortlatacağım ama bana böyle tek sayfa bir tasarım lazım duruyorsa hala elinde bana psd sini verebilir misin?
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 24-06-2011 #7
konuyu hortlatacağım ama bana böyle tek sayfa bir tasarım lazım duruyorsa hala elinde bana psd sini verebilir misin?
Keşke hortlatmasaydın .. Başına musalla olurlar görürsün psd istemeyi :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2011 #8
hataların çok var enbüyük hatayıda logoda yapmışsın cafe "U"' nun altında kalmş, bazı görsellerin perspektflerini bozmuşsun, gereksz vektöreller kullanmışsın ve zeminde kullandığın baloncuklar yazının üstüne gelmiş, bide pidenin yanında @ işareti ne alaka sanki bşyler koymak için konulmuş kusura bakma ben beğenmedim hiç iştahım kabarmadı emeğine sağlık genede.
Arkadaşımız Çok güzel hataları anlatmış yalnız konuyu biraz sert kapatmış bu düzeltmeleri yap daha güzel olur bencede emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tayfunseyyar09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayfunseyyar09

Fotoğrafçı / Aydın

Alt 08-02-2012 #9
çok kötü bence Turuncu restaurant menü kusura bakma açık konuştum biraz... ama gene de emeğe saygı duyarım...
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2012 #10
Resimlerin hiçbirinin duruşu birbiriyle orantılı değil zeminde kullandığın şekiller istikrarlı kullanılmamış. Bazı yerlerde var bazısında yok. Alta koyduğun s şeklideki desenler orda anlamsız duruyor. Yemek ile ilgili tasarımlarda siyah zemin kullanmak oldukça uzak durulması gereken bir renk. Genellikle iştah açıcı renkler kullanmalısın.

Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
turuncu aksaray