TÜSİAD için tasarladığım ve gönderdiklerim

Logo Tasarımları - TÜSİAD için tasarladığım ve gönderdiklerim ...

impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bende TÜSİAD için tasarlayıp gönderdiğim 3 logo tasarımımı yorumlamanız için ekliyorum.

[IMG]TÜSİAD için tasarladığım ve gönderdiklerim[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 22-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık 1 nolu logo 1 numara olmuş TÜSİAD için tasarladığım ve gönderdiklerim
Bu mesajdan alıntı yap

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2011 #3
Çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2011 #4
Sanırım TÜSİAD tasarım yarışmasında seçici kurulda bulunan grafiker arkadaşlara logosunu tasarlatacak.Çünkü TÜSİAD kendi ne aradığını bilmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
girift isimli Üye şimdilik offline konumundadır

girift

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-01-2011 #5
bu logoların önünde patronlar oturmaz, işçilerin basın toplantısının arkasına yakışan logolar.
Bu mesajdan alıntı yap
dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2011 #6
en uygunu ilk sıradaki. ama başka bi font deneseydin keşke.
Bu mesajdan alıntı yap
dolphin_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dolphin_07

Eğitimci / Antalya

Alt 23-01-2011 #7
arkadaşlar ben de tüsiadla ilgili yaptığım amblem çalışmasını yayınlamak istiyorum ama daha aranıza yeni katıldığım için nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #8
bu logoların önünde patronlar oturmaz, işçilerin basın toplantısının arkasına yakışan logolar.
sen bu memlekette alın teri ile çalışan işçileri küçümsüyormusun yoksa ? TÜSİAD 40 yıl boyunca iğrenç ötesi bir logonun önünde oturmuş.senin kabiliyetini çok merak ettim doğrusu.bir logo nasıl tasarlanır diye bize tasarlarmısın TÜSİAD için TÜSİAD için tasarladığım ve gönderdiklerim
Bu mesajdan alıntı yap
girift isimli Üye şimdilik offline konumundadır

girift

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-01-2011 #9
sen bu memlekette alın teri ile çalışan işçileri küçümsüyormusun yoksa ? TÜSİAD 40 yıl boyunca iğrenç ötesi bir logonun önünde oturmuş.senin kabiliyetini çok merak ettim doğrusu.bir logo nasıl tasarlanır diye bize tasarlarmısın TÜSİAD için TÜSİAD için tasarladığım ve gönderdiklerim
sen Allah'a inanmıyormusun yoksa?
bu cümle ne kadar ilgisizse işçileri küçümsemede, konumuzla ilgisiz. İğrenç dediğin eski logo senin logolarından daha iyi. fabrika tepesi ile dişli çizebilmişsin kim tutar seni. Artık senin logolarının üstüne ben değil kimse logo çizemez. :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #10
bence sen diger arkadasın yorumunu tamamıyla yanlıs anlamıssın.logoda kullanılan semboller genelde emekciler ile ozdeslesmis sembollerdir.somuru duzenine karsı cıkan isci ve emekcileri simgeledigi icin patronların cok hosuna gitmeyecegini soyluyor sadece.yani iscileri kucumsemek icin soylenmis bir laf degil bence, en azından ben oyle anladım.insanları yargılamadan once anlayabilme kabiliyetine sahip olmak gerekir.kendimizi onyargılardan arındırırsak eger daha saglıklı dusunebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları