Tuval boyutu çok küçük

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Tuval boyutu çok küçük ...

Tuval boyutu çok küçük
Lord Franko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lord Franko

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ünlem

Tuval boyutu çok küçük

Alt 18-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.
Photoshop'ta açtığım resimleri editlemem çok zor oluyor,bunun sebebi ise tuval boyutu çok küçük,gerekli çalışma alanını bana sağlamıyor.
Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi sağ tarafta ki araç çubukları çok yer kaplıyor ve fotoğrafın üstüne taşıyor.Nasıl düzelte biliceğimi söylerseniz sevinirim
İyi Forumlar..
RESİM
Tuval boyutu çok küçük
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 18-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sol köşede fotoğrafın adının yazdığı yere tıkla, aşağı doğru sürükle. Yapıştığı yerden sökmüş olacaksın.
Bu mesajdan alıntı yap

Lord Franko

Alt 18-06-2012 #3
sol köşede fotoğrafın adının yazdığı yere tıkla, aşağı doğru sürükle. Yapıştığı yerden sökmüş olacaksın.
Onu bilyiorum zaten dostum,ama yine sağ tarafta ki araçlar resmin önünü kapatıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 18-06-2012 #4
Bu çok basit birşey, bir şeyler biliyorsan bunu rahatlıkla yapabilirsin Tuval boyutu çok küçük katmanların olduğu sağ taraftaki bölmeyi olduğu yerden çekip ayır . zaten 1. anlattığım şeyin yeterli olması lazım

Eğer hala yapamıyorsan, sağ üst köşedeki temeller i sonra tasarımı seç . Bunlarda işe yaramıyorsa pencere/çalışma alanı. Otomatiği seç.
Bu mesajdan alıntı yap

Lord Franko

Alt 18-06-2012 #5
Bu çok basit birşey, bir şeyler biliyorsan bunu rahatlıkla yapabilirsin Tuval boyutu çok küçük katmanların olduğu sağ taraftaki bölmeyi olduğu yerden çekip ayır . zaten 1. anlattığım şeyin yeterli olması lazım

Eğer hala yapamıyorsan, sağ üst köşedeki temeller i sonra tasarımı seç . Bunlarda işe yaramıyorsa pencere/çalışma alanı. Otomatiği seç.
Bilgisayarın çözünürlük ayarlarını yükselttim şimdi gerekli alanı sağladım kendime.Teşekkür ediyorum yardımların için Tuval boyutu çok küçük
Bu mesajdan alıntı yap