Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Temel Tasarım İlkeleri - Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Sponsorlu Bağlantılar Fransız sanatçı Anastassia Elias, kağıttan hazırladığı minyatürleri, tuvalet kağıdı rulolarının içine yerleştirerek ilginç heykellere imza atıyor. Tuvalet kağıdı rulolarını muhteşem bir şekilde değerlendiriyor. Anastassia, rulo rengi kağıtları, rulonun ...

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fransız sanatçı Anastassia Elias, kağıttan hazırladığı minyatürleri, tuvalet kağıdı rulolarının içine yerleştirerek ilginç heykellere imza atıyor. Tuvalet kağıdı rulolarını muhteşem bir şekilde değerlendiriyor. Anastassia, rulo rengi kağıtları, rulonun içine yerleştirerek bir ilüzyon yaratıyor. Sanatçının işleri, günlük hayattan her türlü kareyi içeriyor. Bu denli sıkıcı bir malzeme ancak bu kadar neşeli hale getirilebilir. Fransa'nın başkenti Paris'te yaşayan 33 yaşındaki Elias, yaptığı minyatürleri 90 sterline satıyor. Elias ayrıca minyatür heykelleri yaparken çevresindeki insanlardan ilham aldığını söylüyor. Her modelin yapımı saatler sürüyor.

Tuvalet Kağıdı İçindeki HeykellerTuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Tuvalet Kağıdı İçindeki HeykellerTuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Diğerleri için: Anastassia Elias
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hımm! İlginç bir yaklaşım.. Hemde WC kağıdından Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Işığın oluşturduğu etki tartışılmaz..

Fakat bu fikir hangi zaman diliminde ortaya çıktı onu merak ettim ben Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Ufkumuzu dürttüğünüz için teşekkürler Madam Anathema Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2014 #3
Hımm! İlginç bir yaklaşım.. Hemde WC kağıdından Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Işığın oluşturduğu etki tartışılmaz..

Fakat bu fikir hangi zaman diliminde ortaya çıktı onu merak ettim ben Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Ufkumuzu dürttüğünüz için teşekkürler Madam Anathema Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
İlginç şeyleri seviyorum Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Sen gibi misila Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Valla hangi zaman dilimi kısmını araştırmam lazım not alim hemen şeederim sonra sana Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Ufkunuzu dürtmek benim için zevk Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2014 #4
İlginç şeyleri seviyorum Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Sen gibi misila Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Valla hangi zaman dilimi kısmını araştırmam lazım not alim hemen şeederim sonra sana Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Ufkunuzu dürtmek benim için zevk Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Sıradanlık bizi bozar yavrum Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Tuvalet kağıdının rulosuna odaklanman faydalı olabilir Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

İtiraf etmeliyim senin tarafından dürtülmek de ayrı bi haz hani Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Öhüm konuyu toparlıyorum..

Farklı paylaşımlarda bekliyoruz Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2014 #5
Sıradanlık bizi bozar yavrum Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Tuvalet kağıdının rulosuna odaklanman faydalı olabilir Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

İtiraf etmeliyim senin tarafından dürtülmek de ayrı bi haz hani Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller Öhüm konuyu toparlıyorum..

Farklı paylaşımlarda bekliyoruz Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Konuyu dağıtmamak için susuyorum bilesin Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykellerforuma yazamadım bi türlü başka yere yazıp kopyaladım noli la Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2014 #6
Konuyu dağıtmamak için susuyorum bilesin Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykellerforuma yazamadım bi türlü başka yere yazıp kopyaladım noli la Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Ahahaha son bir haftadır bunu söylüyodum işte Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller öngörümün gücüne bak hahahaha Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller

Bugün ayrı bir tuhaf forum seninle alakalı değil f5 im aşındı Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Canımsın öpüyorum seni içimden geldi napim ya Tuvalet Kağıdı İçindeki Heykeller
Bu mesajdan alıntı yap