Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Manzara Fotoğrafçılığı - Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adamı ufuk çizgisi sevdasından vazgeçiremesem de amacıma ulaştım sayılır Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Seyrinize..

Tuz gölünde nefis akşam manzarası..Tuz gölünde nefis akşam manzarası..Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir şey eksik, yani böyle o olmayınca tadı yok gibi.
Bir şey eksik, kalpten dudaklara dökülen sözcükler gibi.
Bir şey eksik, sevda gibi, aşk gibi, ben gibi...

Hahahahah buldum len ben eksiğim ondan tam olmamış Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Öhümm yukarıdaki dizeleri şahane çekimlerine bakaraktan şeettim Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Ben olaydım orda tam olurdu kesin Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Eline sağlık bebeğim, cidden gitmiş kadar oldum oralara.

Bi ara benide böyle çek şaap Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Ay şu sıra hiç ciddi olamıyorum neyse si yu Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Ha bide Özel üyeliğe yazmışsın ne yazmışsan kopyala buraya okuyamıyorum çatladım meraktan hihahahahha Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2013 #3
Bir şey eksik, yani böyle o olmayınca tadı yok gibi.
Bir şey eksik, kalpten dudaklara dökülen sözcükler gibi.
Bir şey eksik, sevda gibi, aşk gibi, ben gibi...

Hahahahah buldum len ben eksiğim ondan tam olmamış Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Öhümm yukarıdaki dizeleri şahane çekimlerine bakaraktan şeettim Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Ben olaydım orda tam olurdu kesin Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Eline sağlık bebeğim, cidden gitmiş kadar oldum oralara.

Bi ara benide böyle çek şaap Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Ay şu sıra hiç ciddi olamıyorum neyse si yu Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Ha bide Özel üyeliğe yazmışsın ne yazmışsan kopyala buraya okuyamıyorum çatladım meraktan hihahahahha Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Ahahaha bayılıyorum bu çatlak hallerine bebeğim Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
kremşantiyle doldurasım geliyo gerisini sorma Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. hahaha

Öhüm ehim! Yalnız varya son günlerde üstüme nefis oturan ciddiyetin içini çok güzel doldurdun yavrum katkılarından ötürü en yılışık halimle öpüyorum sini Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
O zaman ne diyoruz "fazla ciddiyet ortamı, ortam da resmi daireler hesabı bizi bozar" Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Yalnız varya ilk satırlar beni aldı götürdü teee tükanının kapısına, sen çalışırken gözetledim biraz, baktım sinsi sinsi Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. ne kaa nefis çalışıyon bebeğim ağzında sigara Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. haha Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Of sen olsan varya kesin koşarak bi tur atardık gölde Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. hahaha ama zor yürünüyor acıtıyor beni kucağına alıp koşabilirsin ambiyansada uygun olar hem Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. hahaha bir an düşündüm de tam bir facia olurdu Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Benene özel üzelik al oku Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Valla kimse yok öyle huzurlu ve sakinki Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. ciritleri salla dur olmadı atını koştur ennn kötü audine atla pati çek Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. hahahaha yerim Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Bekliyorum kapıda Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-07-2013 #4
Adamı ufuk çizgisi sevdasından vazgeçiremesem de amacıma ulaştım sayılır Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Seyrinize..
Mesih bunlar! Su üstünde yürüyorlar..

(Ve akabinde gelişen olaylar)
..
.....
..
..c
...
...cı
..
.....
cız..
..cızaaaoooozzaaaaa

.
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2013 #5
Mesih bunlar! Su üstünde yürüyorlar..

(Ve akabinde gelişen olaylar)
..
.....
..
..c
...
...cı
..
.....
cız..
..cızaaaoooozzaaaaa

.
Ahhaa çok beğendin yani creed Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Ne demişler "keramet yürüyende değil görendedir" Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. stop Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-07-2013 #6
Ahhaa çok beğendin yani creed Tuz gölünde nefis akşam manzarası..

Ne demişler "keramet yürüyende değil görendedir" Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. Tuz gölünde nefis akşam manzarası.. stop Tuz gölünde nefis akşam manzarası..
Dün çoktan döndü buralarda
Ve ben simsiyah bir gecenin koynunda yapayalnız bekliyorum
Duyuyorum, görüyorum bir gün gelecek dönence biliyorum

Play >

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2013 #7
Dün çoktan döndü buralarda
Ve ben simsiyah bir gecenin koynunda yapayalnız bekliyorum
Duyuyorum, görüyorum bir gün gelecek dönence biliyorum
Simsiyah gecenin koynundayım yapayalnız
Uzaklarda bir yerlerde güneşler doğuyor
dönence..

Konumla nefis oldu.. teşekkürler creed..
Bu mesajdan alıntı yap