TV de çalışmak isteyen motion grafikerler - İstanbul

İş Veren İlanları - TV de çalışmak isteyen motion grafikerler - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar TV de çalışmak isteyen motion grafikerler Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: AFTER EFFECTS / ileri seviye PHOTOSHOP / ileri seviye Premier/Edius/Avid ... herhangi biri / iyi seviye Çalışma ...

designmilk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designmilk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TV de çalışmak isteyen motion grafikerler

Program/Seviye: AFTER EFFECTS / ileri seviye
PHOTOSHOP / ileri seviye

Premier/Edius/Avid ... herhangi biri / iyi seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Ulusal bir televizyonda grafik/tanıtım deparmanında
çalışmak üzere iyi derecede after effects, photoshop bilen ve en az bir video edit programına hakim çalışma arkadaşları aranıyor.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

TV de çalışmak isteyen motion grafikerler - İstanbulTV de çalışmak isteyen motion grafikerler - İstanbulTV de çalışmak isteyen motion grafikerler - İstanbulTV de çalışmak isteyen motion grafikerler - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aulusman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aulusman

Grafiker / İstanbul

motion grafikerler

Alt 11-11-2014 #3
ben istanbulda oturuyorum. 4 sene ufak bütçeli tv'lerde çalıştım. after effects'i orta seviyede, işimi halletçek kadar biliyorum. ama ilerletiyorum eğitim videoları ile. photoshop da kullanıyorum. tecrübem var. jenerik, tanıtım, vs. edius'da bilirim. montajdan anlarım basitçe.

tel: 0553 293 66 12

adım alper ararsanız daha detaylı konuşuruz

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
grafiworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiworld

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2014 #4
merhaba ben bu programları bilmiyorum ama cabuk öğrenirim ilgilenirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2014 #5
Ben 19 Eylul tarihinde mail atmisim ama herhangi bir geri donus olmamis, sanirim bu ilanda burdaki bircok ilan gibi sadece ilan vermek amaciyla yazilan ama umursanmayan ilanlardan.
Bu mesajdan alıntı yap