tv el ilani

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - tv el ilani ...

tv el ilani
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

tv el ilani

Alt 19-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tv el ilani

bir beyaz esya firmasinin lcd satisi için yaptirmak istedigi el ilani calismam yorumlariniz deger katacaktir.saygilarimla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Futbol görseli kullanman LCD TV yi değil de LİG TV yi reklam yapıyor gibi, bana kalırsa ilk iş LCD TV nin görüntü özelliğini gösterecek, her kesime hitap edecek bir görsel kullanman..

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

yako

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2008 #3
bu tamamen müsterinin istegi ufukdural kardesim lig tv degil ayrica dünya kupasi yaklastigi icin müsterinin ticari acidan baktigi bir reklam ve ayrica ev hanimlarida LCD alinsinda nasil alinirsa alinsin nede olsa anca beyler aksamlari maç izliyebilir mantigiyla gidilen yönlendirilen bir tasarim + slogana dikkat etmeni rica ederim düsündürücü birseyler katmak istedik maç 90 dakika olabilir Keyifli dakikalar derkende bu görüntü kalitesi ve sadece maçla sinirli olmadigini vurgulamak istedik... yorumlarin için ellerine saglik.
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-02-2008 #4
hımm; Avrupa kupası demek istedin yanlış anlamadıysam. O zaman milli takımdan bir görsel kullanmanı tavsiye ederim..

saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap

yako

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2008 #5
ufukçum benim kendi çalismam değil adam yabanci birini istedi o konuldu... Ayrica Milli bütünlügü seven vatani duygulari hat safhada biriyim ama... Maçla alakam yok sevmem maç seyretmeyi tv el ilani bana yüzme de, basketbol de, aikido de bayilirim...çenem düstü konu sapti biraz. yorumlarin için tesekkür ederim. saygilar.
Bu mesajdan alıntı yap
Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 19-02-2008 #6
ufukçum benim kendi çalismam değil adam yabanci birini istedi o konuldu... Ayrica Milli bütünlügü seven vatani duygulari hat safhada biriyim ama... Maçla alakam yok sevmem maç seyretmeyi tv el ilani bana yüzme de, basketbol de, aikido de bayilirim...çenem düstü konu sapti biraz. yorumlarin için tesekkür ederim. saygilar.
ufukdural sadece öneride bulundu tv el ilani haklısın müşteri bunu istediyse böyle olacaktır.
Görünüş olarak güzel.
Ama Keyifli Dakikalar "Icin" baştaki harfi İ yap bence.
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

yako

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2008 #7
burasi tartisma alani degil zaten necati kardes güzel bir paylasim sitesi eger yanlis anlayacak insanlar olacaksa onlar için daha farkli siteler var tv el ilani Yorumun için tesekkür ederim iyi fikir küçük harfe çevirecegim hemen. saygilarimla.
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 19-02-2008 #8
top bence yanlış yerde çünkü futbolcu topa vurmaya hazırlanıyor... ya top biraz daha içeri de olacak ya da futbolcunun sol ayağı da televizyondan biraz dışarı taşacak

alttaki bulutlar tasarımı bozuyor... bulut yerine üstten gelen siyah + mavi degredenin aşağıya kadar inmesi daha ciddi gösterir...

bi de lcd yazısının altındaki beyazlığı kaldır derim... siyahta sarı turuncu çok güzel duruyor...

benim acizane düşüncem bunlardan ibaret...

(Not: müşteri her zaman haklıdır) tv el ilani

emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

yako

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2008 #9
sagol serhendi bende seninle ayni fikirdeydim 2 örnek gösterdim ancak bunu istedi müsteri... resim degistirtme sansim var ama ...eline saglik yorumlarin için.
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 19-02-2008 #10
sagol serhendi bende seninle ayni fikirdeydim 2 örnek gösterdim ancak bunu istedi müsteri... resim degistirtme sansim var ama ...eline saglik yorumlarin için.
en azından topla futbolcu simetrisin ayarla derim... ötekileri bir nebze olsun müşteri benimsemiş daha güzel gönünür .... iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ilani