Tv Grafikeri - İstanbul

İş Veren İlanları - Tv Grafikeri - İstanbul ...

Tv Grafikeri - İstanbul
Filmekibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Filmekibi

Hiç Biri / İstanbul

Tv Grafikeri - İstanbul

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TV GRAFİKERİ

Program/Seviye: 3D max
Maya
After effects
Premiere
Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 3D grafik konusunda bilgili bir 'motion grafiker' ya da nam-ı diğer 'tv grafikeri' arayışımız var. İlgilenenler ornek çalısmalarının olduğu bir link ile cvlerini aşağıdaki e-posta adresine gonderebilirler Tv Grafikeri - İstanbul

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tv Grafikeri - İstanbul - Tv Grafikeri - İstanbul ya da Tv Grafikeri - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tv Grafikeri - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap