TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen

Dijital Sanat - TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selamlar Tv için Spot Reklam İstendi, Acaba Hangi boyularda ve hangi programda yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden Teşekkürler...

djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 08-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar
Tv için Spot Reklam İstendi, Acaba Hangi boyularda ve hangi programda yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz?

Şimdiden Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konusuna göre tercihlerinin başında After effect olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 09-01-2009 #3
after effecti indiriyorum şuan, acaba çalışma boyutlarını nasıl seçmeliyim kaça kaç ebatlarda...
formda aradım ama teknik bir anlatım bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #4
Arkadaşlar Selamlar
Tv için Spot Reklam İstendi, Acaba Hangi boyularda ve hangi programda yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz?

Şimdiden Teşekkürler
benim bir arkadaşım yaptı. ona ulaşıp sorunuza cevap bulmaya çalışacağım. o Flash'ta yaptı diye hatırlıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-01-2009 #5
Yapıcağın iş ticari bi iş olduğu için; süre ,ücret ,müşteri etkisi ile sunumun ne üzerine olucağı önemli..Kullanabileceğin programlar, Dreamweaver, Photoshop, Cinema4D, Max, Flash..Hangisi kolayına gelirse..
Bu mesajdan alıntı yap
mcleane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-01-2009 #6
After effects tavsiye ederim. ps de gereken hazırlıgını yapar after da son noktayı koyarsın. ayarlar için ise , preset için PAL D1/Dv, frame 25, boyutlarda 720 x 576, süre de sana kalmış ama genelde spot için 10-12 sn kafi.
Bu mesajdan alıntı yap

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 09-01-2009 #7
After effecti kurdum ama ilk kez kullandığım için pek bişey yapamadım, Flashda yapıyorum, 10 saniye olacak, yardımlarınız için teşekkürler, en kısa zamanda After effectlede uraşmaya ve öğrenmeye başlayacağım TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 10-01-2009 #8
Arkadaşlar bi sorun var TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen, flasta normal olarak hazırladım ama avi olarak kaydedince ses çıkmıyor nasıl çözerim TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
mcleane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 10-01-2009 #9
flash dan çok anlamam ama after da da yapsan reklam filmini ses için yinede bi profesyonel ses programı kullanman gerek. flash da hazırladığın filmi avi olarak al, ses efektlerini de adobe audition da düzenle adobe premiere pro da da birleştir ve çıktı al derim biraz fazla mı karışık geldi bilmiyorum?
Bu mesajdan alıntı yap

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 10-01-2009 #10
:S biraz karışık geldi doğrudur TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen ama öğrenmek gerek tabi, teşekkürler.
After effect derslerine bakıyorum, bazı kaynaklar buldum bu seferki biraz basit kaldı ama bisonraki spot reklam çalışması daha iyi olacaktır TV Spot Reklamı İçin Yardım Lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
icin, lutfen, reklami, spot, yardim