TWHL850 pressure

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - TWHL850 pressure Sponsorlu Bağlantılar Merhaba benim TWHL850 model cihazım var ve windows 7 işletim sistemine sahibim driver yüklendiği zaman pdf annator programında basınç algılaması yapmıyor ama kontrol panelinin pressure bölümünde denediğimde gayet ...

TWHL850 pressure
BlackWarned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackWarned

Grafiker / İstanbul

TWHL850 pressure

Alt 01-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba benim TWHL850 model cihazım var ve windows 7 işletim sistemine sahibim driver yüklendiği zaman pdf annator programında basınç algılaması yapmıyor ama kontrol panelinin pressure bölümünde denediğimde gayet iyi çalışıyor. Driver kaldırıldığında ise bu sefer pdf annator programında basınç algılama çalışıyor fakar kalemde bulunan kısayol tuşları çalışmıyor. Bu konuda sizden yardım beliyorum. Teşekkürler.

not: bu konuda teknik servise bir mail attım, farklı işletim sistemleri denedim fakat sorun çözülmedi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlackWarned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackWarned

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
koskaca sitede yardım eden yokmu yani??
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-11-2013 #3
Merhaba ,

Adobe acrobat sürümünüz ve PDF annotator sürümünüzü yazarsanız değerlendirme yaparken faydalı olacaktır.

PDF annotator programının güncel sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Annotate, Edit and Comment PDF Files. Open any PDF file, add annotations and save all back to PDF in one single step. For desktop computers and Tablet PCs.

UC Logic Güncel sürücüsünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz
http://www.uc-logic.com/en/console/u...20130918V3.zip

Bu iki uygulama ile denedikten sonra dönüş yaparsanız faydalı olur.

Temiz bir kurulum için şuanda kurulu olan PDF ve Annotator uygulamalarını kaldırıp güncel sürümlerini kurabilirsiniz.

CCleaner gibi programlar vasıtasıyla sisteminizde registery hataları varsa bunları onarmayı deneyebilirsiniz
https://www.piriform.com/ccleaner

Umarım yardımcı olmuştur:
UC Logic Turkiye
Bu mesajdan alıntı yap