type 3 yükleme sorunu

CNC - type 3 yükleme sorunu ...

type 3 yükleme sorunu
yakari34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

type 3 yükleme sorunu

Alt 12-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
type 3 kurulumunda tecrübeli birileri umarım vardır içimizde. type 3 kurulu pc elektrik bağlantısındaki bir sorundan ötürü yandı. başka bir pc ye type 3 kurmak istedim dongle hatası veriyor. kurulumda bir sorun yok sadece kurulum bittikten sonra programı açmıyor. başka bir diz üstü bilgisayara da denedim kuruldu ve çalışıyor. her iki ( yeni pc ve dizüstü ) bilgisayarın da işletim sistemi aynı cd den tarafımca kuruldu. bu dongle hatası neden oluşur sizce? yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ve detay istenirse verebilirim..teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

taskaldiran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taskaldiran

Grafiker / Çorum

Alt 13-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım kurduğun pcde mutlaka seri port olması gerekiyor onu biliyorum fakat daha fazlasını bende çözemedim.. bendede var ama crackta hata varmı onuda bilmiyorum oda 2. seçenek..
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-06-2010 #3
Versiyonu ve Dongle numarasını (Sarı USB Kilit) tam olarak söyleyebilirmisin..
Bu mesajdan alıntı yap

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-06-2010 #4
oooo sevgili kardeşim, ben de diyordum erkan olsaydı o bu işi çözerdi type 3 yükleme sorunu sen elini atıyorsan problemim çözülmüş demektir.. tamer ben type 3 yükleme sorunu azerbaycandayım biliyorsundur. tezcan burdaydı geçen.. ona c.tesi tel açtım problemi söyledim o da lpt portu yoktur ondan olabilir dedi.. ben de port var demiştim..şimdi tekrar kontrol ettim sadece com1 ve com2 gözüküyor bağlantılarda..onu eklemeye çalışacağım birazdan umarım bu yüzdendir..gelişmelerden haberdar edeceğim. dongle filan yok bu arada anladın sen :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-06-2010 #5
arkadaşım kurduğun pcde mutlaka seri port olması gerekiyor onu biliyorum fakat daha fazlasını bende çözemedim.. bendede var ama crackta hata varmı onuda bilmiyorum oda 2. seçenek..
sağol arkadaşım ilgine, bunu bir arkadaşım daha söyledi kontrol ettim lpt gözükmüyor.. yükleyip tekrar deneyeceğim
Bu mesajdan alıntı yap

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-06-2010 #6
evet biostan lpt yazıcı portunu açtım programı tekrar kurdum sorunsuz çalışıyor. bir tecrübe daha kazandım sayenizde. tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
sergecti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sergecti

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2011 #7
s.a.yakari34 kardeş program hakkında bilgi almak istiyorum senden...özel mesaj atmak istedim fakat kapalı...mail adresi veya msn verebilirmisin...şimdiden tşk.kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
coe34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coe34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-07-2011 #8
arkadaslare bende type 3 kurmak ıstıuorum laptopa ama kuramadım dongle hatası verıo kurduktan sonra sanırım usttekı sorunlarla aynı bır arkadas yardımcı olursa sevınırım ...

msn : coe34 hotmail.cm
Bu mesajdan alıntı yap