Typographical Eror ( İlk Tipografi Çalışmam )

Tipografi Tasarımları - Typographical Eror ( İlk Tipografi Çalışmam ) ...

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıkta da belirttiğim üzere ilk Tipografi çalışmamdır. Serbest bir çalışma niteleğindedir. Amacım kendimi geliştirmektir. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanız hoşuma gitti typografiye ilgim var bende üzerinde çalışıyorum fazla yorum yapmicam ayrıntılı yorumları ustalara bırakıyorum emeğine sağlık bnm hoşuma gitti, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-10-2008 #3
Güzel ve değişik olmuş en azından belli bir tarzım var diyor elinize yüreğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2008 #4
Güzel yorumlarınız adına teşekkür ederim. Bu konuda kendimi geliştirmem gerektiğinin bilincindeyim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2008 #5
Gençliğini bukadarda ön plana koyma kardeşim benim Typographical Eror ( İlk Tipografi Çalışmam ) eline sağlık ilk diyorsun bende gayet başarılı diyorum elbette devamında daha iyisini yapıcagını biliyorum.Ama bunada kötü diyemem çünkü gercekten ahengi güzel yakalamıssın. Diğerlerinden farklı olarak yazılar tek standarta ve büyüklükte olmuş biraz daha oynarsan oranlarla ve fontlarla o zaman zirveye yakın bir çalışma çıkıcaktır. Bu çalışmayı Arşivime aldım kardeşim yunus ilk diye Typographical Eror ( İlk Tipografi Çalışmam )
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2008 #6
Gençliğini bukadarda ön plana koyma kardeşim benim Typographical Eror ( İlk Tipografi Çalışmam ) eline sağlık ilk diyorsun bende gayet başarılı diyorum elbette devamında daha iyisini yapıcagını biliyorum.Ama bunada kötü diyemem çünkü gercekten ahengi güzel yakalamıssın. Diğerlerinden farklı olarak yazılar tek standarta ve büyüklükte olmuş biraz daha oynarsan oranlarla ve fontlarla o zaman zirveye yakın bir çalışma çıkıcaktır. Bu çalışmayı Arşivime aldım kardeşim yunus ilk diye Typographical Eror ( İlk Tipografi Çalışmam )
Abim benim güzel yorumun adına çok teşekkür ederim. Gençlik ateşi yanıyor bende sorma:rofl: Aşmam gereken konuda orada sanırım. Yazılarla oynamak istiyorum fakat belli bir kalıp oturmuş zihnimde o kalıba uymuyor gibi geliyor bana. Gözüme batıyor. Oysa ki oynanması gerekiyor :S O sıkıntıyı 2 - 3 çalışma sonra atarım üzerimden inşallah Abim. Arşivinde bana da yer ayırdığın için çok teşekkürler. Saygılar Abim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, eror, tipografi, typographical, İlk