Uc logic artisul D 13

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Uc logic artisul D 13 Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar , geçen gün yoğun araştırmalarım ve kıyaslamalarım sonucunda Uc logic artisul D 13 led ekran grafik tablet aldım. Nasıl memnun kaldığımı anlatacak kelime bulamıyorum. Açık ve net ...

Uc logic artisul D 13
toksit sincap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toksit sincap

Ressam / İstanbul

Uc logic artisul D 13

Alt 18-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , geçen gün yoğun araştırmalarım ve kıyaslamalarım sonucunda Uc logic artisul D 13 led ekran grafik tablet aldım.

Nasıl memnun kaldığımı anlatacak kelime bulamıyorum. Açık ve net söyliyim ki valla Wacom'un işi zor bu aletle başa çıkmak zor.

Şöyle ifade edeyim,öncelikle tamamiyle amacına uygun yapılmış pro bir alet, basit kullanıcıya hitaben şekilli kaydır yuvarla vs türü kafa yoran fazlalıkları yok.

Basınç hassasiyeti mi istersin ,hd ekran mı istersin,yüksek raporlama hızı mı istersin,sağlam ve şık bir dizayn mı istersin,kolay kurulum mu istersin , özelleştirilebilir kısa yol tuşları mı istersin hepsi onda. Hem diğerine göre çok ucuz, ben indirim vardı teknobiyotikten kargosuyla beraber 1.700' e aldım

Ekrana çizmeli tablet istiyorum ama çook pahalı diyen, alamayan arkadaşlara gönül rahatlığı ile Artisul'u öneririm.O kadar memnun kaldım ki buraya yazıyorum, kararsız kalan arkadaşalar varsa bu yazıyı okuyup kafası netleşsin istedim. Zaten detaylı özellikleri her yerde var ordan incelenebilir.

Ben birebir elime geldiği için diyorum, gerçekten adamlar yapmış. Not: vallahi firmayla bir akrabalığım,tanışıklığım falan yok sadece güzel yapmışlar bir de çok sevindim o yüzden alkışlayım dedim.

Fiyatının muhadiline oranla bu kadar ucuz olması ve kalitesi beni benden aldı.

Teşekkürler... Sevgiler ve saygılarımla... Uc logic artisul D 13
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lasoffita isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lasoffita

Ressam / Kars

Çalışma Videosu

Alt 22-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışırken çektiğiniz bir videoyu ve fotoğğrafı atar mısınız.???
Bu mesajdan alıntı yap

toksit sincap

Ressam / İstanbul

Alt 23-03-2016 #3
Birde mesajla sorulmuş nereden aldın diye ona da burdan cevap vereyim gerçi söylemiştim ama ;

UC Logic Lapazz Artisul 13.3

Fotoğraf yüklemede hata verdi şuraya koydum foto , iyi günler.

resim görüntülenemiyor nedense bir de sayfa olarak deniyorum bakalım olucak mı Uc logic artisul D 13
Bu mesajdan alıntı yap
biricikomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biricikomer

Ressam / İstanbul

Alt 23-03-2016 #4
Selam ürünün çözünürlüğü nasıl sizde gözen batan bir olay varmı?Ben bugün aldım ama cihaz moniöre göre net değil.Hemde bayağı.Bu cihazlarmı böyle yoksa benimkindemi bır sıkıntı var acaba.
Bu mesajdan alıntı yap

toksit sincap

Ressam / İstanbul

Alt 24-03-2016 #5
selam yok o çözünürlükten değil 1920x1080 çözünürlüğü, tam olarak şöyle bu ekran internet sayfasında yazı okumak için hiç uygun değil, tamamiyle çizim için , bilgisayarın aynısı orada çıkıyorya hani yazılar tramp yapıyor yazılarda titrekmiş gibi görünen özellik çizim yaparken hiç olmuyor, ana bilgisayarın internet tarayıcısının görüntüsünü zoom yapınca da yazıları netleştirebilirsiniz ama çizim yaparken buna gerek duymadım ben ...az önce çizim yaparken dalıp ana ekrana bakmışım arka planda bazı renkleri siliyordum orada her şey normal görünüyordu. tablete dönüp bakınca arada acaip bir fark gördüm Uc logic artisul D 13 ekran güzel merak etmeyin Uc logic artisul D 13 yani o bulanıklık olarak ifade edebileceğimiz şey çizerken hiç olmuyor ... çünkü çizerken istediğimiz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyoruz Uc logic artisul D 13 bende de öyle normali bu ,sizinkinde sıkıntı yok yani ... çok sabahladım bu ara da doğru düzgün cümle kuramayıp anlatamadıysam affola Uc logic artisul D 13 güle güle kullanın Uc logic artisul D 13 iyi çizimler Uc logic artisul D 13
Bu mesajdan alıntı yap

lasoffita

Ressam / Kars

Alt 26-03-2016 #6
Lag sorunu denen bir sorun var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

biricikomer

Ressam / İstanbul

Alt 27-03-2016 #7
selam yok o çözünürlükten değil 1920x1080 çözünürlüğü, tam olarak şöyle bu ekran internet sayfasında yazı okumak için hiç uygun değil, tamamiyle çizim için , bilgisayarın aynısı orada çıkıyorya hani yazılar tramp yapıyor yazılarda titrekmiş gibi görünen özellik çizim yaparken hiç olmuyor, ana bilgisayarın internet tarayıcısının görüntüsünü zoom yapınca da yazıları netleştirebilirsiniz ama çizim yaparken buna gerek duymadım ben ...az önce çizim yaparken dalıp ana ekrana bakmışım arka planda bazı renkleri siliyordum orada her şey normal görünüyordu. tablete dönüp bakınca arada acaip bir fark gördüm Uc logic artisul D 13 ekran güzel merak etmeyin Uc logic artisul D 13 yani o bulanıklık olarak ifade edebileceğimiz şey çizerken hiç olmuyor ... çünkü çizerken istediğimiz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyoruz Uc logic artisul D 13 bende de öyle normali bu ,sizinkinde sıkıntı yok yani ... çok sabahladım bu ara da doğru düzgün cümle kuramayıp anlatamadıysam affola Uc logic artisul D 13 güle güle kullanın Uc logic artisul D 13 iyi çizimler Uc logic artisul D 13
Normalmiş sanırım servistende öyle cevap aldım.Teşekkür ederim Uc logic artisul D 13 İyi çizimler dilerim Uc logic artisul D 13
Bu mesajdan alıntı yap

toksit sincap

Ressam / İstanbul

Alt 27-03-2016 #8
Uc logic artisul D 13 bende iyi çizimler dilerim Uc logic artisul D 13 teşekkürler biricikomer Uc logic artisul D 13 ve lasoffita; hiç bir şekilde lag sorunu olmuyor Uc logic artisul D 13 yaptığın her hareket ana bilgisayarla eş zamanlı oluyor Uc logic artisul D 13 vallahi ben hala memnunum bu aletten o kadar çizdim şu ana kadar bir falsosunu görmedim Uc logic artisul D 13 sevgilerimle Uc logic artisul D 13
Bu mesajdan alıntı yap

lasoffita

Ressam / Kars

Alt 28-03-2016 #9
Ornek cizimlerinizi atabilir misiniz???
Bu mesajdan alıntı yap

biricikomer

Ressam / İstanbul

Alt 28-03-2016 #10
Bu netlik olayını yabancı youtube'da asyalı bir reviewere sordum böyle bir problem yok dedi. Buradaki ug logic yetklisi arkadaş bir süredir yok sanırım onada sorsaydık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları