Uc-Logic grafik tablet önerileriniz?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Uc-Logic grafik tablet önerileriniz? ...

dbidip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dbidip

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 25-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar;
Ben grafik tablet alacağım maliyeti ve dayanıklılığı nedeniyle uc-logic lapazz'da karar kıldım. Fakat modelleri konusunda kararsızım. Çok fazla araştırdım araştırdıkça kararsızlığım arttı. Siz bilenlere danışayım dedim. İlk araştırdığımda a4 pf1209 tam bana göre demiştim fakat biraz daha araştırınca kullanıcıların sorun yaşadıklarını gördüm. Ha61s modelini gözüme kestirdim, herşeyi güzel lakin kaleminin eğim algılaması yokmuş. Çok önemli yada eksikliği hissedilecek bir özellik midir? Alternatif önerilerinize de açığım, uzun süre kullandığınız dayanıklı, tabiri caizse test edip onaylanmış tabletleriniz var mı? İlgilenen ve cevap verecek herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Uc-Logic grafik tablet önerileriniz?
not:tableti bilgisayarda kaliteli çizimler yapmak ve illustrasyon alanında kendimi geliştirmek için istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Lorelai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lorelai(20)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 25-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ha61s kullanıyorum. Kullanışlı, hızı,kullanımı, basıncı iyi. Bir sıkıntı yok bence eksikliği yok. İşinize yarayacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

dbidip

Alt 26-08-2013 #3
Ha61s kullanıyorum. Kullanışlı, hızı,kullanımı, basıncı iyi. Bir sıkıntı yok bence eksikliği yok. İşinize yarayacaktır.
Cevabınız için çok teşekkürler. Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Lorelai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lorelai(20)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 30-08-2013 #4
Açıkçası bir hafta oldu yani yeni almama rağmen alışması zor değil. Basit yani kullanışlı. Ama uzun zamandır kullanan biri varsa daha iyi yorum alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

dbidip

Alt 31-08-2013 #5
Anladım teşekkür ederim, ben de siparişi verdim umarım sizin gibi kolay alışırım ve uzun zaman deforme olmaz Uc-Logic grafik tablet önerileriniz?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik tablet, uc logic lapazz