UC-LOGIC LaPazz A5 WP8060 GRAFİK TABLET Alınırmı

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - UC-LOGIC LaPazz A5 WP8060 GRAFİK TABLET Alınırmı ...

limitsizim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

limitsizim

Ressam / Konya

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar grafik tablette acemiyim fakat 11 yıllık resim egitimi ve deneyimim var yaklaşık 2-3 yıldırda web ve grafik üzerine birşeyler yapmaya çalışıyorum bunları söylememin amacı alcağım tablette çizimlerim profesyonel olacak çünkü oturmuş bir resim bilgim var bu tablet beni götürürmü benim işlerimi resimlerimi grafiklerimi yapmama yararmı yoksa hiç bulaşmıyımı fazlada para çıkaramıcağımdan bu model gözüme çarptı ve konyada tablet bulmak zor malumunuz. 200 ytl cıvarı bu tablet özellikleri:
Aktif Alan: 203 x 152 mm - A5 boyut , Basınç Seviyesi: 1024, Rapor Hızı: 100 rps, Çözünürlük: Max. 4000 lpi, Kalem Eğim Algılama: Maksimum 60° - Dikey P23 Ergonomik ve P21 Kalemler , 3 adet yedek uç , Tümüyle Özelleştirilebilir 42 Adet Kısa Yol Tuşu ile en çok satılan UC Logic Modeli. Windows için Yazılım Seti :Pen Commander, Annotate for Word , Pen Mail , Pen Signer , Pen Notice 1.1

Lütfen cevap verirken biraz açıklayıcı olmasına dikkat edelim çünkü kısa sürede alıcam eger karar verirsem :rofl::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
11 yıllık resim egitimi ve deneyimim..

Bu senin işini görür arkadaşım..Gerekli açıklamayı kendin yapmışsın
Bu mesajdan alıntı yap

limitsizim

Ressam / Konya

Alt 26-01-2009 #3
ama işte grafik tablet üzerinde hiçbir beilgim yok hangisi iyidir değildir bunuda sizlerle ögrenicem benim korkum bu tableti alıp yaptığım çizimlerde örnğin; bir kadın çiziminde saçları yapmaya veya ince ayrıntıları işlemeye diyim imkan verirmni bu tablet ve bu tabletin sorunları varmı bildiğiniz UC-LOGIC LaPazz A5 WP8060 GRAFİK TABLET Alınırmı
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #4
Tabletin en büyük sorunu alışma sürenizdir..Kara kalem çizebiliyorsanız adaptasyon süreniz 1 hafta gibi bir sürede kullanıma dayalı çözülebilir..Sadece Kalemin verdiği basınçla çizim olayı biraz zorlayabilir...Ama deneme yanılma yöntemiyle olayı çözersiniz..
Tabletlerin fiyatları markaları, sunduğu imkanlar, kullanım alanı ve çeşitliliğiyle farklı fiyatlarda karşınıza çıkar..Başlangıç için ideal..En büyük sorun kullandığınız kalemdeki takılmalardır..Buda kaliteli pil yardımıyla çözümlenir..
Bu mesajdan alıntı yap

limitsizim

Ressam / Konya

Alt 26-01-2009 #5
Tabletin en büyük sorunu alışma sürenizdir..Kara kalem çizebiliyorsanız adaptasyon süreniz 1 hafta gibi bir sürede kullanıma dayalı çözülebilir...
11 yıldır çiziyorum ve eğitimini alıyorum ve bu işi çok seviyorum bu tablet anladığım kadarıyla fiyatı ve özellikleriyle işimi görür daha sonra eğer gerekli kalırsam a4 ve daha profesyonelini alabilirim ama şu anda yeter yazdıkalrınıza göre çok teşekkürler başka yorum yazıcaklar avrsa ilgiyle bekliyorum çok bilgilendirici ve açıklayıcı ve hemen gelen bu yoruma teşekkür ederim... Birde bazı forumlarda böle art arda karşılıklı gelen cvp lar sevilmez bu forumun yapısını bilmiyorum fakat bu konu üzerine heycanımın ve isteğimin getirdiği bir acele ve sabırsızlık var mazur görün... birde daha ucuza a4 betalarında trust vardı trust tabletler pek önerilmiyor int te gördüğüm kadarıyla onu tavsiye edermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #6
Ozaman şöyle diyelim..Başlangıç için gerek kullanım gerekse maliyet açısından UC-LOGIC LaPazz A5 tablet idealdir..Mademki imkanınız var ileride daha iyisini alıcağınızı da düşünüyorsanız tablette level atlamanıza UC-LOGIC LaPazz A5 yardımcı olur..
Bu mesajdan alıntı yap

limitsizim

Ressam / Konya

Alt 26-01-2009 #7
bunu alıcam sonra 1-2 sene götürür gibi geliyor bana birazdan çıkıyorum almaya gidiyorum aksilik çıkmassa akşama denerim UC-LOGIC LaPazz A5 WP8060 GRAFİK TABLET Alınırmı
Bu mesajdan alıntı yap

limitsizim

Ressam / Konya

Alt 26-01-2009 #8
aldım ve deniyip yorumlarımı yazıcam belki alacak olanlara bir nebze fikir olur yardımların için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #9
hadi hayırlısı olsun..Alışma sürecin için mümkün olduğunca kurcala..Umarım bir aksilik çıkmazda benden bilmessin:P..Paylaşımlarını bekliyoruz artık..Hayırlısı olsun tekrar...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-01-2009 #10
ben aynı marka tablet kullanıyorum, gayet memnumum... çizim ilgili alıştığınız zaman rahat çizebilirsiniz... alışmak için maus ellemeyinUC-LOGIC LaPazz A5 WP8060 GRAFİK TABLET Alınırmı ilk önce basit şeyler çizmeye çalışın...

almayi, kullanmayi tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alinirmi, grafik, lapazz, tablet, uc-logic lapazz, uclogic, wp8060