UC-Logic Lapazz A5 (WP8060) "Grafik Tablet"

İkinci El Pazarı - UC-Logic Lapazz A5 (WP8060) "Grafik Tablet" Sponsorlu Bağlantılar ankara'da bir teknoloji marketinden almıştım. çok fazla kullanmadım, ve son 8-9 aydır neredeyse hiç kullanmıyorum. boş boş duracağına birinin işine yarasın dedim. kutusu duruyor. yanında; 1 tane yedek ...

illegalsanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Dosya19

Alt 30-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ankara'da bir teknoloji marketinden almıştım.
çok fazla kullanmadım, ve son 8-9 aydır neredeyse hiç kullanmıyorum.
boş boş duracağına birinin işine yarasın dedim.

kutusu duruyor.
yanında; 1 tane yedek dijital kalem (hiç kullanmadım), 3 yedek kalem ucu, 1 tane kalemlik ve driver CD'si vardır.
alette çalışmama, donma vs. gibi hiçbir problem yoktur.
(yalnızca kaleminin tuttuğunuz yerindeki bant benzeri şey yırtıldı, onu bantladım. capslerde var zaten.)
elektronik eşyalarımı özenle kullanan biriyim zaten.

aletin fotoğrafları..

ürün için düşündüğüm fiyat 150TL'dir.
acil paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum tabletimi.

istanbul - avrupa yakasına elden teslim edebilirim ürünü.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları UC-Logic Lapazz A5 (WP8060) "Grafik Tablet" veya UC-Logic Lapazz A5 (WP8060) "Grafik Tablet"sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ikinci el, lapazz, satılık, uc-logic, wp8060