UC Logic Lapazz H850 sorunu

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - UC Logic Lapazz H850 sorunu ...

ilhnklv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba
Tabletle ilgili sorunum:Kalemi yaklaştırdığımda imleç kendiliğinden haraket ediyordu ve usb kablosunu çıkarıp tekrar taktığımda ve tablet ayarlarıyla oynayınca düzeliyordu.Photoshopta çizim yapıyorum ve yine aynı şekilde Ps'u açmadan önce çizim yapabilmek için kabloyu tekrar çıkarıp takmam yada ayarlarla oynamam gerekiyordu.Bu sorunları sorun görmekten geçtim en son olarak görev çubuğunda sağ alt köşede tabletin ayarlarını yaptığım tablet simgesi kayboldu ve driveını tekrar yüklediğimde simge geri gelmiyor.Kablo tak çıkarda işe yaramıyor.En son driverınıda indirip yükledim sorun çözülmedi.Tablet yeni sayılır ve ilk kurduğumda böyle bir sorun yoktu (1 ay kadarda sorunsuz kullandım).Yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Grafik tableti kullanırken taşıma durumunda kablosunu etrafına dolama uygulaması sıklıkla yapılınca kablo hasarı olabillir bu bazen klavye veya mouse gibi kalbolu diğer USB ürünlerde de olabilen bişey .

- Tabletinizin gövdesine bağlı olan bölümde bir hasar varmı kontrol edin
- Tabletinizin etrafında güçlü bir manyetik alan varsa uzaklaştırabilirsiniz.
- Driver ( sürücünün ) uçması doğal bişey değil sisteminizde bir problem olup olmadığından emin olmak için başka bir bilgisayarda deneyebilirsiniz.
- Çok tuşlu gamepad / klavye veya özel oyuncu mouse'u gibi sürücüsüyle ekstra tuşları kazanan ekipmanlarınız varsa sürücülerini kaldırmayı deneyin çakışma gerçekleşmiş olabilir.

Sonuç alamazsanız denediklerinizi detaylıca listeleyen bir mail ile

'dan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye / Akortek
Bu mesajdan alıntı yap