Uc Logic Lapazz TWH850 Sorun

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Uc Logic Lapazz TWH850 Sorun ...

mikrodalga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikrodalga

Karikatürist / İstanbul

Alt 05-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cuma günü hepsiburada.com dan sipariş verdiğim Lapazz TWH850 grafik tabletim geldi, ancak windows7 64 bit yüklü bilgisayarımda ve windows 7 32 bit yüklü ofis bilgisayarımda tableti kullanamadım, piller içerisinde takılı geldiği için bitmiş olabileceğini düşünüp yeni pillerle değiştirdim, sonuç aynı...
sağ taraftaki hot keyler çalışıyor ancak kalem tabletin sadece belirli bir yerinde yukarı ve aşağı hareket ettiriyor imleci, ne yaptıysam hangi sürücüyü yüklediysem sorunu çözemedim, sanırım ürün arızalı, aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba tabletinizin arızalı olduğunu düşünüyorsanız iade için yeterli süreniz varsa satınaldığınız yere iade edebilir yeni bir tablet alabilirsiniz

Elekronik ürünlerde istemesekte bazen böyle arızalar olabiliyor

Umarım sorun en kısa sürede çözülür ve UC Logic ile yaptığınız çalışmalarınızı bu forumda görebilirsiz.
Bu mesajdan alıntı yap
mikrodalga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikrodalga

Karikatürist / İstanbul

Alt 08-05-2013 #3
ürünü bugün hepsiburada ya geri gönderdim, umarım kısa sürece sorunum çözülür de dediğiniz gibi çalışmalarımı burada paylaşırım
Bu mesajdan alıntı yap