UC Logic Lapazz TWH850

Grafik Tablet Kullanım Alanları - UC Logic Lapazz TWH850 ...

UC Logic Lapazz TWH850
resuL* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

resuL*

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

UC Logic Lapazz TWH850

Alt 25-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar ben burdan bu tableti sipariş ettim

http://www.teknobiyotik.com/uc-logic...let-siyah.html

öncelikle bir kaç sorum var

1. Daha önce netden alışveri yapmadım parayı yatirirken
hesap no
şube
ve ıban bunu garanti bankadaki görevli kişiye verdim ve yatırdı ekstra not felen bırakmam lazımmıydı ? Sipariş # kodu var onu vermem lazımmıydı ?

birde siparişi verdigimde tc kimlik no ve isim olarak kendi adımı verdim ama yaşım 17 oldugundan parayı yatirmadim benim yerime ablam yatırdı sorun olurmu ?

2.Aldigim tablet ilkkez tablet kulanan kişi için iyi bir ürün seçimi olmuşmu sizce?

3.Şube sanırım şişlide ve ben fatihde oturoyum arada fazla mesafe yok kargo aynı günmü verilir yoksa ertesi günmü ?

şimdiden verceginiz cevaplar için sonsuz teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

berraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba tabletiniz nasıl memnun musunuz ? bende dün akşam aldım vatan bilgisayardan.. kağıda çizmeye alıştığım için sanırım zor adapte olucam UC Logic Lapazz TWH850 sizin durum nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
satya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

satya

Grafiker / İzmir

Alt 19-09-2011 #3
Merhaba, TWH850 grafik tablet'i çizim programları hariç normal masaüstün de mouse olarak kullanınca aktif alan küçülüyor. Örnek verirsem ekranım 1600x1200 px çözünürlüğünde ve grafik tableti kullandığımda alanım 1024x768 e düşüyor aktif alan sınırı bu oluyor. Umarım anlaşılır olmuştur. Bu arada bazı yerlerde bu sorunu yaşayan bir kaç kişinin yorumunu yakaladım ama cevap bulabilmiş değiller.
Bu mesajdan alıntı yap