UC-LOGIC LaPazz UCHA61S Driver Sorunu

Grafik Tablet Kullanım Alanları - UC-LOGIC LaPazz UCHA61S Driver Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, UC-LOGIC LaPazz UCHA61S tabletim var win 8 kullanıyorum, basınç hassasiyeti çalışıyorama zbrush programında hassasiyeti alamıyorum, bütün driverleri kurdum, kaldırdım, programı kaldırdım kurdum, win 8 son sürümü ...

bariserol26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bariserol26

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

UC-LOGIC LaPazz UCHA61S tabletim var win 8 kullanıyorum, basınç hassasiyeti çalışıyorama zbrush programında hassasiyeti alamıyorum, bütün driverleri kurdum, kaldırdım, programı kaldırdım kurdum, win 8 son sürümü ayarlarını bozduğunu düşünüyorum, bunu nasıl çözerim alternatif bilgilerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Eski konularda verdiğimiz detaylı sıralamyı denerseniz faydası olacaktır.

01- Bilgsayarınıza UC Logic sürücüsü yüklediyseniz kaldırın
02- Sisteminize yüklü Çok tuşlu gamepad / özel fonksiyonlu klavye ve mouse sürücüleri varsa çakışma yapabileceği için bunlarında sürücülerini kaldırın
03- Eğer başka marka bir grafik tablet sürücüsünü sisteminize daha önce kurduysanız bu sürücüyü mutlaka sisteminizen kaldırın
04- Bu işlemleri yaptıktan sonra CCeaner https://www.piriform.com/CCLEANER
programını download edip sisteminize kurduktan sonra sisteminizdeki gereksiz dosyaları temizleyebilir ve özellikle sürücü kaynaklı olabilecek Registry hatalarınızı düzeltmeniz gerekir
05- Tüm bunları yaptıktan sonra sisteminizi yeniden başlatın
06- UC LOGIC adresinden en güncel sürücüyü indirip kurabilirsiniz

Site güncellendiği için link çalışmazsa
UC LOGIC adresinden support bölümünden sisteminize uygun güncel sürücüyü indirebilirsiniz

Umarız yardımcı olur

UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap