UC Logıc pf1209 Kalem sorunu

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - UC Logıc pf1209 Kalem sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Uzunca süredir sorunsuz kullandığım pf1209 tabletimi ilk kez farklı bi bilgisayara kurdum. Birkaç saat sorunsuz çalıştıktan sonra kalemin kontrolünü kaybettim kendi başına düz çizgiler atmaya başladı.Bazense hiç ...

DILEKKATMER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DILEKKATMER

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Uzunca süredir sorunsuz kullandığım pf1209 tabletimi ilk kez farklı bi bilgisayara kurdum. Birkaç saat sorunsuz çalıştıktan sonra kalemin kontrolünü kaybettim kendi başına düz çizgiler atmaya başladı.Bazense hiç çizmiyor. Driver'ın içindeki pressure penceresinde çalışıyor ama. kullandığım programı, driver'ı baştan yukledım, kalemın pilini değiştirdim fakat hala bir düzeliyor bir bozuluyor sebebi ne olabilir?
Yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tabletinizin kablosu bükülmüş olabilir
Tablet yakınında manyetik akım ile tabletin çalışmasını arada sekteye uğratabilecek CRT monitör, Hoparlör, cep telefonu veya başka manyetik alan oluşturan cihaz varsa uzaklaştırılabilir.

Farklı bir bilgisayara kurduğunuzu yazmışsınız bu bilgisayarda daha önceden yüklü çok tuşlu mouse ve özel klavye sürücüleri varsa kaldırabilirsiniz tablet sürücüsüyle çakışmış olabilir.

Daha önce bu yeni kurduğunuz bilgisayara başka marka grafik tablet yüklendiyse onunda sürücüsünü kaldırmanız gerekiyor.

En garantili yol sizin eski kullandığınız sistemde tableti tekrar denemeniz bu sayede sorunun yeni kullandığınız sistemde mi yoksa tablet veya kaleminde mi olduğunu anlayabilirsiniz.

Umarım burada yazdıklarımı kontrol edip sorunu çözersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-05-2012 #3
Sadece kalemde sorun varsa ,

Siyah veya beyaz pen 23 modellerine bakabilirsiniz

http://www.teknobiyotik.com/uc-logic...tal-kalem.html
http://www.teknobiyotik.com/uc-logic...lem-siyah.html

İyi çalışmalar , hayırlı günler.
Bu mesajdan alıntı yap