[UC-Logic] TWHA60 'dan HA61S 'e geçişte yaşadığım sorun.

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - [UC-Logic] TWHA60 'dan HA61S 'e geçişte yaşadığım sorun. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Uc-Logic TWHA60 modelinden HA61S 'e geçtim. Eski sürücüleri tamamen temizleyip uc-logic 'in sitesindeki yeni sürücüleri yükledim. Şu an tabletim gayet güzel çalışıyor, basınç algılaması falan sorunsuz. Ancak ...

Arecyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arecyn

Sanat Yn. / İzmir

Dosya23

Alt 10-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Uc-Logic TWHA60 modelinden HA61S 'e geçtim. Eski sürücüleri tamamen temizleyip uc-logic 'in sitesindeki yeni sürücüleri yükledim. Şu an tabletim gayet güzel çalışıyor, basınç algılaması falan sorunsuz.

Ancak üzerindeki tuşları ayarlayamıyorum. Tuşlara bastığımda mavi ışık yanıyor fakat herhangi bir tepki vermiyor. Tablet ayarlarına girdiğimde EXPRESS KEYS kısmında TWHA60 'ınkine benzer bir çizimle 8 tuş görünüyor. Hepsine birşeyler atayarak denedim ancak sonuç alamadım.

HA61S modelinde de Tablet ayarlarının bu resimdeki gibi görünmesi normal midir?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

maxx126 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxx126

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
UC Logic'in sitesindeki sürücülerle o kısayol tuşları çalışmıyor, yanında gelen cd'deki sürücüleri kurunca çalıştı bendeki tablette. (TWH850)
Bu mesajdan alıntı yap
Arecyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arecyn

Sanat Yn. / İzmir

Alt 16-09-2013 #3
Teşekkürler. CD 'yi bulunca deneyeceğim [UC-Logic] TWHA60 'dan HA61S 'e geçişte yaşadığım sorun.
Bu mesajdan alıntı yap
seymaaagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seymaaagrafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-10-2013 #4
İyi gunler arcyn ; ha61s modelinden memnun kaldiniz mi gorusunuz ne acaba bende almayı düşünüyorum da?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-11-2013 #5
Fikir vermesi açısından aşağıdaki uzun incelemenin tamamını okumanızı öneririm :
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek - Sayfa 6
Bu mesajdan alıntı yap