Uc-logic TWHA60 titreme - sorun mu yoksa normal mi

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Uc-logic TWHA60 titreme - sorun mu yoksa normal mi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. TWHA60 benim ikinci tabletim. Daha önce yine uc-logic'in farklı bir modelinde sürücüden kaynaklı sorun yaşamıştım ve kullanamadan iade etmiştim bu yüzden sorunum normal mi yoksa tablet ...

sonneillon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonneillon(34)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. TWHA60 benim ikinci tabletim. Daha önce yine uc-logic'in farklı bir modelinde sürücüden kaynaklı sorun yaşamıştım ve kullanamadan iade etmiştim bu yüzden sorunum normal mi yoksa tablet mi sorunlu bilmiyorum.

Sorun şöyle ki; işaretçide mini mini bir titreme var. Mesela düz hazır çizgi çizmeye çalıştığımda, çizgide kırık olmaması için tam 90 veya 180 derece olması gerekiyor. Titreme yüzünden bazen dört, beş kez uğraşıyorum, biraz sinir bozuyor. Bu sorun dışında tabletten gerçekten memnunum.

Bu küçük titreme sizde de oluyor mu?

Buarada elimden kaynaklı bir titreme değil, tabletin üzerine kalemi silgilerle destekleyip sabit haldeyken yine baktım, yine titriyor. Windows 7 kullanıyorum. Tabletin etrafında elektromanyetik dalga yayan bir cihaz yok. Klavye, mouse kablolu.

Cevaplarsanız çok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Öncelikle tabletiniz hayırlı olsun .
Tabletler manyetik sistemle çalışan cihazlar olduğundan 21" gibi büyük crt monitörler veya hoparlörlere yakın olduklarında titreme yapabilirler bunu manyetik alanları uzaklaştırarak çözebilirsiniz.

Bilgisayarınızın işletim sistemi ayarlarını güncellemeniz ve kullandığınız programın updatelerini yüklemeniz faydalı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
sonneillon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonneillon(34)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-05-2010 #3
Herşeyi denedim fakat titreme hala devam ediyor. Tabletin kablosu uzunluğunca bilgisayardan uzaklaştım yine fayda etmedi. Tabletin bütün alanında değil, sadece belli bölgelerinde felaket bir titreme yapıyor ve çalışmalarımı engelliyor. Servise göndersem düzeltebilirler mi acaba Uc-logic TWHA60 titreme - sorun mu yoksa normal mi
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Satınaldığınız yere gönderebilirsiniz

Alt 11-05-2010 #4
Merhaba UC Logic distribütörü Akortek Bilişimdir bu tip bir durumda satınaldığınız yere Tabletinizi gönderip detaylı not düşerseniz onlar Akortek teknik servisine iletirler sonrasında gerekli işlem hızla gerçekleştirilir.

Hayırlı akşamlar.
Bu mesajdan alıntı yap