uc-logic wp4030 için p20 kalem arıyorum?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - uc-logic wp4030 için p20 kalem arıyorum? ...

grafixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixel(33)

Grafiker / Bursa

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar uc-logic WP4030 tabletimin kaleminin içinde pilleri unutmuşum haliyle akmış ve kalem kullanılamaz halde. Nerede aradıysam bulamadım. Heryerde stokta yok diyor. eğer elinde olan varsa veya ürünü bulup link atan olursa memnun olucam.. Kalemin modeli "p20"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

UCLogic 4030 modelinin kalemi Pen 20 yakın zamanda stoklara gelmeyecek dilerseniz bekleyebilirsiniz .
Ayrıca kalemlerin fiyatları 20-25$+KDV civarında bu sebeple kalem almak yerine yeni tablet almanız fiyat performans olarak daha mantıklı olacaktır.

UC Logic Türkiye Distribütörü son kullanıcı satış sitesi teknobiyotik.com'dan 2 modele bakmanızı öneririm :

FP 640 ve H640 bu modellerle çizim alanınız büyümüş olur

http://www.teknobiyotik.com/cevre-bi...ik-tablet.html

Umarım en kısa zamanda çalışmalarınıza devam edecek sisteme geçersiniz.

Hayırlı günler.
Bu mesajdan alıntı yap
grafixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixel(33)

Grafiker / Bursa

Bu nasıl cevap

Alt 08-05-2012 #3
Merhaba ,

UCLogic 4030 modelinin kalemi Pen 20 yakın zamanda stoklara gelmeyecek dilerseniz bekleyebilirsiniz .
Ayrıca kalemlerin fiyatları 20-25$+KDV civarında bu sebeple kalem almak yerine yeni tablet almanız fiyat performans olarak daha mantıklı olacaktır.

UC Logic Türkiye Distribütörü son kullanıcı satış sitesi teknobiyotik.com'dan 2 modele bakmanızı öneririm :

FP 640 ve H640 bu modellerle çizim alanınız büyümüş olur

http://www.teknobiyotik.com/cevre-bi...ik-tablet.html

Umarım en kısa zamanda çalışmalarınıza devam edecek sisteme geçersiniz.

Hayırlı günler.
Bu nasıl cevap böyle..
Bana ürünü satacaksınız sonra arıza durumunda yeni bir tane daha, sonra bir tane daha... Bu sizin için mantıklı olabilir, çünkü siz kazanacaksınız. yok alan büyürmüş, daha iyi olurmuş.. sizden akılm mı istedim, size ne benim çalışma alanımın yeterliliğinden. Bir de model numarası vermişsiniz, stoklarınızı mı tüketmeye çalışıyorsunuz bu şekilde? Elinizdeki mallar bitsin de, müşterinin derdi umurunuzda değil. Ne akrotek ne de teknobiyotik'te telefonuma çıkan bile olmadı. Geçen gün biri çıktı o da ben bilemeyeceğim gibi bi şeyler geveledi. Sizin dediğiniz de ortada. Bir daha Uc-logic-Lapazz kullanır mıyım dersiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-05-2012 #4
Kibar bir cevaba kabaca bir dönüş yapmışsınız edep göstergesidir.Sizin adınıza üzüldüm.

Buradan başka markalar dahil üşenmeden destek olmaya çalışıyoruz eğer tek amacımız ticaret olsa Wacom , genius sorusuna neden cevap verelim ama veriyoruz okursanız görürsünüz.

Size yeni ürün satmak için yazmadım . Pen 20 Yakın zamanda stoklarda olmayacak ama beklerseniz yedek parça olarak geldiğinde bilgi alabilirsiniz.

Kaleminiz geldiğinde fiyatı yaklaşık 20-25$+KDV olacak
FP430 modeli 40$ 20-25$ verip kalem almak yerine yeni bir tablette alabileceğinizden bahsettim.bu kişisel bir öneriydi.Dilerseniz almazsınız ve beklersiniz siz bilirsiniz.

Teknobiyotik ve Akortek Bilişim'i sadece siz mi arıyorsunuz acaba ?

Bir düşünün büyük bir firma en azından yüzlerce telefon benzer vakitlerde geliyor olmalı değilmi ? Ulaşamamış olmanız yazılanlara cevap vermediğimiz anlamına gelmiyor .

İnternet kullanımı arttı buraya foruma yazdığınız gibi kendilerine mail atabilirsiniz ve cevabınızı beklersiniz.( anında gelmeyebilir ) Hatta buraya yazmadan onlara yazmanız daha mantıklı

Piyasada yedek parçalarını UC Logic gibi kolay bulabileceğiniz bir marka yok ama siz tercih ederseniz kendi kararınızdır saygı duyarız.

UC Logic olarak biz forumlarda video kanalımızda ve pek çok yerde grafikerlere destek vermeye devam edeceğiz
Bu mesajdan alıntı yap