UC Logic Yeni Nesil LCD Tableti Türkiye'de

Grafik Tablet Kullanım Alanları - UC Logic Yeni Nesil LCD Tableti Türkiye'de Sponsorlu Bağlantılar Yeni nesil grafik tabletinizi dizüstünüzün yanında kolayca taşıabilir ve ekrana çizim keyfini her yerde yaşayabilirsiniz. UC Logic Lapazz SP1001 Penates 10.1" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LED Grafik Tablet - ...

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni nesil grafik tabletinizi dizüstünüzün yanında kolayca taşıabilir ve ekrana çizim keyfini her yerde yaşayabilirsiniz.

UC Logic Lapazz SP1001 Penates 10.1" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LED Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kryl65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryl65

Eğitimci / Denizli

Alt 02-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Size mesaj attım ama mesaj kutunuz doluymuş, mesajımın size gelip gelmediğini bilmediğim için buraya da yazıyorum. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim;

1- Amatör olarak karikatür çiziyorum. Fakat kağıtta değilde ekran üzerinde çizmek istiyorum. Kullanacağım program photoshop veya manga studio olacak yada bunların dengi programlar. Bu çerçevede hangi tür tablet işimi görür?

2-Grafik tabletler nasıl kullanılıyor? Yani tek başlarına mı kullanılıyor yoksa pc'ye usb ile bağlanıp pc'deki görüntüyü mü tablete yansıtıyor? Bi de tablet ekranında sadece kalem mi aktif oluyor yoksa elimizin değdiği yerlerde de işlemler devam ediyor mu? Mesela kalemle photoshop'ta çizim yaparken parmağım ekrana değdiğinde, değdiği yerlerde de çizim oluyo mu?

3-Tabletlerin dili Türkçe mi?

4-Tabletlerin nasıl kullanılacağı ile ilgili youtube benzeri sitelerde detaylı videolar göremedim. Bu tabletin nasıl kurulacağını görsel olarak nasıl öğrenebilirim? Bazı arkadaşların yorumlarında okudum, kurulumunda sorunlar yaşıyorlar, bunlar başıma gelsin istemem.

Şimdiden teşekkür ederim, hayırlı geceler... UC Logic Yeni Nesil LCD Tableti Türkiye'de
Bu mesajdan alıntı yap
kryl65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryl65

Eğitimci / Denizli

Alt 14-09-2015 #3
Yeni nesil grafik tabletinizi dizüstünüzün yanında kolayca taşıabilir ve ekrana çizim keyfini her yerde yaşayabilirsiniz.
Yıl da 1 mi siteye giriyorsunuz?
Bi yardımcı olmadınız gitti :P
Bu mesajdan alıntı yap