üçgen piramit takvim-birkaç soru...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - üçgen piramit takvim-birkaç soru... Sponsorlu Bağlantılar herkese selamlar.. üçgen piramit takvim tasarlıyorum; ama bu benim ilk takvim çalışmam olacağı için bilmediğim bazı konular var.. yardımcı olacak kardeşlerime şimdiden şükranlarımı sunuyorum.. 1. 24x14 ebadındaki takvimin ...

amonyumnitrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amonyumnitrat

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese selamlar..
üçgen piramit takvim tasarlıyorum; ama bu benim ilk takvim çalışmam olacağı için bilmediğim bazı konular var.. yardımcı olacak kardeşlerime şimdiden şükranlarımı sunuyorum..

1. 24x14 ebadındaki takvimin her sayfasını photoshop'ta ayrı ayrı tasarlayıp tiff formatinda kaydetmeyi düşünüyorum.. ve fakat: kesim payları için özel bir ölçü var mıdır? hangi boyutta çalışmalıyım?

2. işi, işvererene gönderirken, tiff belgeleri ayrı ayrı mı gödermeliyim? yoksa montaj için başkaca bir hazırlık yapmam gerekir mi?

3. elinde örnek hazırlanmış böyle bir takvim uygulaması olan varsa paylaşabilir mi?..

çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

amonyumnitrat

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardımcı olacak kimse yok mu??
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2009 #3
kardeş çalışmayı her tarafından 3 mm fazla çalış özel bir ölçü yok sonrada tiff formatında kaydet maatba basar onu.. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

amonyumnitrat

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2009 #4
peki montajı nasıl yapıcam? bıçağa nasıl gireceğini bilemediğim için, montajı nasıl yapmam gerektiğini bilemedim.. mesela 12 ay'ı, 3x4 olacak şekilde yanyana mı dizeyim?.. teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 10-11-2009 #5
herkese selamlar..
üçgen piramit takvim tasarlıyorum; ama bu benim ilk takvim çalışmam olacağı için bilmediğim bazı konular var.. yardımcı olacak kardeşlerime şimdiden şükranlarımı sunuyorum..

1. 24x14 ebadındaki takvimin her sayfasını photoshop'ta ayrı ayrı tasarlayıp tiff formatinda kaydetmeyi düşünüyorum.. ve fakat: kesim payları için özel bir ölçü var mıdır? hangi boyutta çalışmalıyım?

2. işi, işvererene gönderirken, tiff belgeleri ayrı ayrı mı gödermeliyim? yoksa montaj için başkaca bir hazırlık yapmam gerekir mi?

3. elinde örnek hazırlanmış böyle bir takvim uygulaması olan varsa paylaşabilir mi?..

çok teşekkür ederim..
Forumda genel tasarım ilkeleri, montaj, baskı öncesi hazırlık gibi konular mevcut. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap