Ücretli Grafik Yapacak Seviyedemiyim ???

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Ücretli Grafik Yapacak Seviyedemiyim ??? ...

emRe53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emRe53

Öğrenci (Diğer) / Rize

Dosya23

Alt 03-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 senedir photoshopla uğraşıyorum amator olarak.ücretli bir çalışma henüz yapmadım.yapabilirmiyim de bilmiyorum bi danışayım dedim.arkadaşımın sitesi için ücretsiz logo arkaplan vb. tasarımlar yaptım.logoyu yalnız göstereceğim bu tür bi logonun değeri nedir merak ediyorum.bu arada kesimlerde ufak tefek hatalar var ama onları umursamadığımdan o hataları yok sayarsanız

Reklam gibi oldu kusura bakmayın.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2 senedir photoshopla uğraşıyorum amator olarak.ücretli bir çalışma henüz yapmadım.yapabilirmiyim de bilmiyorum bi danışayım dedim.arkadaşımın sitesi için ücretsiz logo arkaplan vb. tasarımlar yaptım.logoyu yalnız göstereceğim bu tür bi logonun değeri nedir merak ediyorum.bu arada kesimlerde ufak tefek hatalar var ama onları umursamadığımdan o hataları yok sayarsanız

Reklam gibi oldu kusura bakmayın.

Fena durmuyor, ücret kazanma işi müşteriyede bağlı. Müşteri beğenirse parasınıda öder Ücretli Grafik Yapacak Seviyedemiyim ??? durum bence bundan ibaret. Müşterinin istediğini verebiliyorsan kazanırsın
Bu mesajdan alıntı yap
emRe53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emRe53

Öğrenci (Diğer) / Rize

Alt 03-08-2012 #3
teşekkürler.. Ücretli Grafik Yapacak Seviyedemiyim ???
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-08-2012 #4
Küçük bir ekleme: sadece Photoshop çizimiyle logo yapamazsınız, logoyu yaptıran kişi bunun vektörel çizimini de isteyecektir ...
Bu mesajdan alıntı yap