Ücretli üyelik php scripti?

Php, Asp, Perl, Html - Ücretli üyelik php scripti? ...

uzman1991 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzman1991

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben yeniyim phpdende pek anlamıyorum.Yeni başladım.İnş. örenicez Ücretli üyelik php scripti? derslere devam ediyorum son sürat :angel:

Sizden isteğim.Diyelim siteme girenler.Üye olucaklarya.Mesela ben üyeliği para ile yapmak istiyorum.Örn.Üye olmadan sadece ana sayfayı görüntüleye bilicekler.Üye olunca sitenin tüm imkanlarına ulaşıcaklar Ücretli üyelik php scripti? biraz saçma ama örenmek için buna değer :dÜcretli üyelik php scripti?

Neyse kısacası nasıl paralı üyelik sistemi yapabilirim.php olarak.Yada bildiğiniz bi örnek varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uzman1991

Alt 17-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Heh arkadaşlar sonunda nette gezerken bi örneğini buldum Ücretli üyelik php scripti?
Benim de istediğim böyle birşey.Siteme girenler üye olmak için bu şekilde benim hesabıma para yatırmalarını istiyorum.Resimdeki gibi aylık mesela 10 TL.Böle php scripti olan varmı elinde yahut nasıl yapabilirim.?:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 18-06-2009 #3
normal üyelik sistemi kur, parayı yatıranların üyeliğini aktifleştir.
Bu mesajdan alıntı yap

uzman1991

Alt 18-06-2009 #4
sorunda orda Ücretli üyelik php scripti? hobi olarak ilgileniyordum.html site felan yapıyodum.basit diye.Böyle bişi gerekti.Elinizde varsa gönderebilirmisiniz?Basit bile olsa yeter.Amacım üye olmak isteyenler hesabıma para yatırsınlar...
Bu mesajdan alıntı yap
xcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcoder(35)

xxx

Webmaster / Yalova

Alt 18-06-2009 #5
sorunda orda Ücretli üyelik php scripti? hobi olarak ilgileniyordum.html site felan yapıyodum.basit diye.Böyle bişi gerekti.Elinizde varsa gönderebilirmisiniz?Basit bile olsa yeter.Amacım üye olmak isteyenler hesabıma para yatırsınlar...

para kazanacağın bir sistem için bence araştırıp , okuyup , tarayıp , deneyip ilerlemen daha mantıklı Ücretli üyelik php scripti?
Bu mesajdan alıntı yap
ozozlem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozozlem

Grafiker / Antalya

Alt 18-06-2009 #6
rapidden premium uyelik alan arkadaşlar varmı acaba..
Bu mesajdan alıntı yap

uzman1991

Alt 18-06-2009 #7
özlem harikasınya ne alakası var konuyla Ücretli üyelik php scripti?D
Bu mesajdan alıntı yap

uzman1991

Alt 18-06-2009 #8
para kazanacağın bir sistem için bence araştırıp , okuyup , tarayıp , deneyip ilerlemen daha mantıklı Ücretli üyelik php scripti?

Ya sitem hazır.Ama ben istiyorumki.Siteme girenler anasayfadan başka bir yere giremicekler.Ancak üye oldukları zaman diğer sayfaları gezebilicekler.Bende üyeliği para ile yapmak istiyorum.Nasıl olucağı hakkında bilgim yok.Araştırmaya kalktım.Alışveriş script felan çıkıyor işime yarayan bişi değil Ücretli üyelik php scripti?
Garanti bankasında hesabım var.Yada paypal hesabımı almam gerekiyor :sweating:

Belki şöyle olabilir:Para yatırıldıktan sonra aktivasyon kodu gibi bişi gelse onunla üye olunsa siteme.Böyle bişi mümkün mü?Yardımlarınız için herkeze teşekkürlerimi sunarım:angel:
Bu mesajdan alıntı yap