Ücretli Yardım .bin3d - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Ücretli Yardım .bin3d - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Ücretli Yardım .bin3d Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: AutoCAD - VisiCAD - CATIA Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar 3d lazer makinasıyla ...

sabrican16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabrican16

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 03-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretli Yardım .bin3d

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: AutoCAD - VisiCAD - CATIA

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar 3d lazer makinasıyla bilgisayarımıza aktardığımız dosya .bin3d olarak kaydediyor biz bunu AutoCAD - VisiCAD - CATIA gibi çizim programlarında açmak istiyoruz fakat açılmıyor.Bu konuda ücretli yardım alabileceğimiz birisini arıyoruz teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ücretli Yardım .bin3d - Türkiye GeneliÜcretli Yardım .bin3d - Türkiye GeneliÜcretli Yardım .bin3d - Türkiye GeneliÜcretli Yardım .bin3d - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..