Ücretsiz bir program yapılacaksa nasıl bir uygulama olmasını isterdiniz ?

Web Tasarımı - Ücretsiz bir program yapılacaksa nasıl bir uygulama olmasını isterdiniz ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar , Konu : Web Yazılımı Eğer bir uygulama yazılsa ve ücretsiz bu uygulama dağıtalacak bu uygulamamanın hiçbir bölümü ücret alınmadan kullanılabilecek / dağıtalacak desem ne tür ...

sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ,

Konu : Web Yazılımı

Eğer bir uygulama yazılsa ve ücretsiz bu uygulama dağıtalacak bu uygulamamanın hiçbir bölümü ücret alınmadan kullanılabilecek / dağıtalacak desem ne tür bir uygulama isterdiniz ? İnternet ortamında ne yapmak isterdiniz? İster işinizle alakalı ister sosyal aktiviteyle alakalı ücretsiz kullanmak istediğiniz yada ücret ödemeden bıktığınız neler var ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hiçmi kimsenin fikri yok anlamadım ki konu teknik bilgi değil insanların internette karşılaştıkları konularla ilgili fikir istiyorum ama kimse katkıda bulunmuyor ... Halbusiki hiçbir meslek dalı yoktur ki bu meslekler kadar internetle içli dışlı olmasın ama maalesef burada konularıma bir katılım olmuyor yada paylaşım yapılmak istenmiyor...Düşünmeye başladım bu forum sitesi benim yerim değilmi diye ? Ve galiba değil...
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #3
bilgi belli saatleri arasın da kapanmasını sağlayan programıh olmasını ısterdım
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #4
Ben şahsen Rapidshare gibi bir uygulamayı biz Türklerden hala beklemekteyim. Bir ara hemenpaylas adı altında bir site vardı fakat uzun soluklu olmadı. Ben para ödemeden rahatça download edebileceğim, Rapidshare mantığında bir Türk sitesi görmek isterdim. Ayrıca bu tarz bir düşünceyi yoruma açtığınız için sizede teşekkür ederim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Mrblr...

Alt 23-03-2009 #5
Ben çalışırken biyandan benimle sohpet edip şakalaşacak, moralimi üstseviyede tutacak, e-maillerimi takip edip okuyacak, işte güncel haberleri bana okuyacak isteğime göre proglamlayabileceğim COMPISHCO gibi bi program isterdim bedava paylaşılan...
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2009 #6
Konuyu kafeye graficafeye açsaydın sanırım daha etkili olurdu Ücretsiz bir program yapılacaksa nasıl bir uygulama olmasını isterdiniz ?

Bende rapidshare konusunda hemfikirim Ücretsiz bir program yapılacaksa nasıl bir uygulama olmasını isterdiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-03-2009 #7
rapidshare mantıklı eger full bir program yani çizim yapıcal kodlama video vs pc aniden kapandıgında otomatik olrak belirlenen dosyalara üzerinde calısıcan calışmayı kaydetmesi...
Bu mesajdan alıntı yap
MrToxic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MrToxic

Webmaster / İzmir

Alt 30-03-2009 #8
Ben şahsen Rapidshare gibi bir uygulamayı biz Türklerden hala beklemekteyim. Bir ara hemenpaylas adı altında bir site vardı fakat uzun soluklu olmadı. Ben para ödemeden rahatça download edebileceğim, Rapidshare mantığında bir Türk sitesi görmek isterdim. Ayrıca bu tarz bir düşünceyi yoruma açtığınız için sizede teşekkür ederim. Saygılar.
Bedava olamaz neden derseniz sunucunun giderleri olucak ki bu normal bir web sitesi değil cok sağlam bir serverın olması gerekir buda 500-600$ dan başlıyor.Bizim ülkemizde olur ama indiren insanlar o sitenin reklamlarına tıklamazlar indirirler sonra server parasını adam cebinden 1 ay verir 2. ay kapatır.
Bu mesajdan alıntı yap

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-04-2009 #9
Çok teşekkür ederim paylaşımda bulunan herkeze , epey zamandır giremedim ..Şimdi yukarıda fikirlerden bir arkadaşın kini seçip uygulayıp tüm piyasaya ücretsiz dağıtılacaktır .. Çünkü reklam yapmalıyız ancak televizyon ve radyo gibi kuruluşlara vereceğimize ücreti kendi adımıza mesleğimize uygun bir yazılım yapıp dağıtmak daha güzel bir fikir olarak geldi gerekirse server maliyetlerinide karşılayarak. Bu seçilen uygulama tüm versiyonlarıyla ücretsiz olup kullandırılacak .Ama şu anda ücretsiz toplu emailing programı yaptık ve gene ücretsiz kullandırıp tüm kullanım klavuzunuda kullanıcıya verip açıcaz fakat bunun yanında yapılacak bir uygulama daha var ..Bunun içinde babylon , Compishco(yapay zeka konusunda bilgili değiliz ama farklı komutlarla yaklaştırabiliriz) ve rapid tarzı bir uygulama arasında gidip geliyoruz . Rapid mi acaba bizi daha çok tanıtır yoksa compishco yada babylon mu bu konuda lütfen paylaşımlarınızı eksik etmeyin yada uçuk kaçık bir fikriniz varsa o da olabilir . Ücretsiz yapılacak ve sizlerinde kullanabileceğiniz bir uygulama olacağı için fikirlerinizi bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2009 #10
ben tek tusla karmakarısık pc arsıvımı duzenleyen bır program ısterdım Ücretsiz bir program yapılacaksa nasıl bir uygulama olmasını isterdiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları