Ücretsiz Desenler...

Eos 3 - Ücretsiz Desenler... Sponsorlu Bağlantılar Ücretsiz Desenler Copmucon firması tarafından desen programlarıyla birlikte ücretsiz olarak verilen cok iyi desenlerdir. Kurulumun düzgün olması için bilgisayarınızda Eos 3 veya Eos 3 Viewer(free) olması gerekir.. Free ...

Ücretsiz Desenler...
kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Ücretsiz Desenler...

Alt 10-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Desenler

Copmucon firması tarafından desen programlarıyla birlikte ücretsiz olarak verilen cok iyi desenlerdir. Kurulumun düzgün olması için bilgisayarınızda
Eos 3 veya Eos 3 Viewer(free) olması gerekir..

Free Desings
Ücretsiz Desenler...

FreeDesigns.exe(11.56MB)

by kerso Ücretsiz Desenler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

natilda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

natilda

Grafiker / Ankara

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iii de bu desenleri nasıl alcaz?!!!!!!!!!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2008 #3
iii de bu desenleri nasıl alcaz?!!!!!!!!!!!!!!
ilk mesajda bulunan "FreeDesigns.exe(11.56MB)" yazan yere basın. indirme işlemi başayacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #4
sorun verio ama yuklerken.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #5
sorun verio ama yuklerken.
ilk mesajımda yazdıgım gibi, yükleyebilmek ve görüntüleyebilmek için eos3 veya eos3 viewer(ücretsiz) programlarından herhangi birinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor, yoksa yüklerken bu programların yüklü olmadıgını söyleyen bir hata alırsınız..
Bu mesajdan alıntı yap
modern isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modern

Desinatör / Bursa

Alt 12-11-2008 #6
dostum merhaba bende desenlerini görmek istedim ama göremedim keşke dst formatında koysaydın her program karşılardı yinede sagol ne işle meşkulsulsun sen?
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2008 #7
dostum merhaba bende desenlerini görmek istedim ama göremedim keşke dst formatında koysaydın her program karşılardı yinede sagol ne işle meşkulsulsun sen?
Ben şu an öss ye hazırlanıyorum ondan baska bişeyde düşünmemeye calısıyorum, hedefimde boğaziçi bilgisayar var bakalım ne olacak.. iş olarak şu an bir firmada baskı desinatörlüğü eğitmenliği yapıyorum. bu nakış sektörüne girmem ise şöyle; bizim nakış-lazer firmamız var, desinatör parası vermeyelim diye bi nakıs programı öğreneyim dedim ama şimdi bilmediğim program kalmadı, oldukça eğlenceli bir iş.. bu sene öss hazırlıgında oldugum için kendi yerimiz dahil hiç bi yerde normal desinatörlük yapmıyorum.. arada bir bu siteye girip sorularınızı çözmeye calısıyorum, bide arkadaşlarla ortak bi **** sitemiz var onunla uğraşıyorum, meşgul oldugum şeyler böyle işte....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-11-2008 #8
Slm,ya ben bişey rica edicem bu eos 3 ü yeni öğrenicem.evde kendimi geliştirmek istiyorum.yeni üyeyim bu arada.bana yardımcı olabilirmisin yani bu konuda tavsiye edbileceğin site yada elinde bir döküman varmı.bu arada bu yaşta bu kadar bilgi sahibi olmak çok güzel bişey.teşekkür ederim :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-11-2008 #9
ya arkadaşlar çok özür dilerinm ben nakış işi yapıyorum ama ben bu işi kendim yapmak istiyorum sizden ricam bu işi nasıl ögrenebilirim bana bi akıl verin lütfen rica ediyorumtüm programlarıı buldum ama nasıl ögrenecem

ya çok özür dilerim ben bu işe yeni başladım lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz bu işi nasıl ögrenebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-12-2008 #10
ya arkadaş ben bu işi çok öğrenmek istiyorum çalışmayada ihtiyacım var evde internetim var evde öğrenme imkanım varmı hangi pragramlar gerekiyor yada nasıl öğrenirim lütfen yardımcı olurmusunuz tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
desenler, eos 3 viewer, free desings, ucretsiz, ücretsiz