Ücretsiz Web Alan

Web Tasarımı - Ücretsiz Web Alan ...

Cevapla
Ücretsiz Web Alan
Alt 14-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:artipuan:Ücretsiz Web Alan:artipuan:
PHP
Ücretsiz Php Destekli Host Veren Siteler!!!

GameWarrior
-500 MB alan
-2 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.gwgaming.net/

---------------------------------------------------------------------

100Webspace
-100 MB alan
-3 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.100webspace.com/freeplan.html

---------------------------------------------------------------------

Xr4Free
-40 MB alan
-0.5 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.xr4free.com/solutions.htm

---------------------------------------------------------------------

Complete-Free-Host
-50 MB alan
-1 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.complete-free-host.com/hosting.php

---------------------------------------------------------------------

E2uHosting
-1000 MB alan
-9 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.e2uhosting.com/info.php

---------------------------------------------------------------------

Cafe150
-150 MB alan
-1.5 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.cafe150.com/free_hosting.php

---------------------------------------------------------------------

ByetHost
-100-250 MB. alan
-20-30 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.byethost.com/

---------------------------------------------------------------------

Wagoo
-200 MB alan
-10 GB aylık bandwith
vs vs
http://www.wagoo.com/

---------------------------------------------------------------------

T35
-sınırsız MB. alan
-sınırsız GB aylık bandwith
vs vs
http://www.t35.com/

:::::Kolay Gelsin::::

:dance:
Bedava Web Hosting Veren Firmalar
:artipuan:

AwardSpace
Domain veya Subdomain ile kullanılabilir 200 MB reklamsız bedava host. POP3, Web-based Email, CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl ve MySQL database desteği bulunmakta.
www.awardspace.com/web_hosting.html

I4host
Banner reklamları ile 150 MB web alanı, 5000 trafik limiti veren firmada subdomain veya domain kullanılabilirsiniz. CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl, Python dillerindeki scriptlere izin verilmiş. MySQL desteği bulunmaktadır. Konrrol paneli olarak Cpanel kullanılmaktadır.
www.i4host.net

FreeHostia
250 MB web alanı, 5000 trafik limiti veren subdomain veya domain ile kullanabileceğiniz reklamsız bedava hosting. CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl dillerine izin verilmiş, MySQL desteği, control paneli ve spam filtresi bulunmakta.
www.freehostia.com/free_hosting.html

Synced
Cpanel ve Fantastico özelliği bulunan 250 MB alan 15000 Mb trafik limiti bulunan banner reklamlı, MySQL desteği bulunan ücretsiz web hosting. CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl dillerine izin verilmiş.
www.synced.org

1FREEHOST
120 MB alan 2000 MB trafik limitli banner reklamı bulunan free hosting paketi. FTP veya Browser ile upload. POP3, MySQL ve Cpanel özelliği bulunmakta. CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl dillerine izin verilmiş.
www.1freehost.net

HOSTFREEWEB
PHP, SSI scriptlerinin kabul edildiği subdomain ile kullanılabilen reklamsız 100 MB web alanı 1000 MB trafik limitli, Cpanel, Fantastico, MySQL database, PHPMyAdmin özellikleri bulunan free web host paketi.
www.awardspace.com/web_hosting.html:::::::::::::Ücretsiz Alan Veren Siteler::::::::::

20m.com

20 megabyte web alanı sağlayan site, adult sitelere izin vermiyor. isminiz.20m.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz. Bedava e-mail, sayaç, ziyaretçi defteri ve Ftp hizmeti de sunuyor.

50megs.com

50 MB gibi çok büyük bir web alanı sağlıyor.

75megs.com

75 MB. ücretsiz web alanı, FTP erişimi, form mail, mesaj tahtası ve web araçları desteği sağlayan bir hosting şirketi.

90megs.com

Adına aldanıp da sakın 90 MB. web alanı verdiklerini sanmayın. 50 mb. web alanı veriyorlar. Ayrıca isminiz.90megs.com şeklinde bir adrese, gibi bir mail adresine sahip olacağınız söyleniyor.

aboveme.com

20 MB. web alanı, FTP erişimi, ziyaretçi defteri, sohbet odası, e-mail ve sayaç hizmetleri sunuyor. İsminiz.AboveMe.Com şeklinde bir adrese sahip oluyorsunuz. Ftp programı kullanmasını bilmeyenler için web tabanlı araçlar sunuyor.

acmecity.com

20 MB web sitesi ve sınırsız e-mail olanağı.

aliencities.com

25 Mb. web alanı, ftp erişimi, ziyaretçi defteri, mesaj tahtası ve form mail desteği sunuyor. Ayrıca güçlü web tasarım araçları sunuyor.

amazingtopcities.com

150 MB web alanı ve e-mail, ziyaretçi Ayrıca Web sayfası tasarımında defteri olanağı sağlıyor. yeni olanlar için bir Web Page Builder programı var.

bizland.com

35 MB web alanı, e-mail, sınırsız trafik, ve diğer güzel özellikleri olan bir sağlayıcı.

brinkster.com

Ücretsiz alan denilince akla ilk gelen sitelerden biri olan brinkster.com'un en büyük avantajı Asp'yi destekliyor olmasıdır. Bu sebepten en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Mutlaka deneyin !!

codename.com

Web sayfası, Pop3 destekli e-mail adresi sağlıyan bir web sayfası.

cybercities.com

Reklamsız web sitesi alanı ve POP3 Email hizmeti sağlıyor.

dingojunction.com

10 MB web alanı, asp ve FTP desteği veriyor. Günde sadece 10 üyeye abonelik imkanı veriyor. Ancak işin güzel yanı yılda sadece 8 dolara 200 MB web alanı ve Full Ms Access veritabanı desteği sağlıyor.

domaindlx.com

25 MB web alanı , CGI desteği, ASP desteği, ODBC desteği ve FTP hizmeti sağlayan bir web sitesi.

dreamwater.com

30 MB web alanı, ziyaretçi defteri ve bedava Java SOHBET desteği.

geocities.com

Dünyanın belkide en çok bilinen free serverlarından birisi hızına hiçbir lafımız yok fakat çok az bir bant genişliği veriyorlar çok hit alan bir adresiniz varsa önermiyoruz üstelik ftp olayını da kaldırdılar.

freeservers.com

Yine dünyanın en çok bilinen serverlarından birisi isminiz.8k.com isminiz.8m.com gibi değişik domain seçenekleri bulunuyor. Sayfanın üst tarafına banner koyuyorlar.

homepage.com

10 MB web alanı, pek bir özelliği yok.

httpcity.com

25 MB. web alanı, bedava [Linkleri Görebilmeniz için Üye Olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.] mail adresi, gelişmiş ücretsiz web araçları ve httpcity.com/isminiz şeklinde kısa bir url adresi sunuyor. Dosyalarınızı tarayıcınız aracılığı ile servera gönderiyorsunuz.

hypermart.com

10 MB web alanı, CGI desteği, ftp

kolayweb.com

Türkçe - Ücretsiz web alanı ve e-mail, pop-up reklam var

lunarpages.com

50 MB web alanı veriyor. Banner Yok. [Linkleri Görebilmeniz için Üye Olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.] şeklinde domaininiz oluyor, deneme amaçlı tavsiye etmiyoruz.

lycos.co.uk

50 MB web alanı veren sitede birçok hizmet bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli özelliği ise ftp desteğinin olmasıdır. [Linkleri Görebilmeniz için Üye Olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.] siteniz şeklinde bir domaininiz oluyor. Sayfanın üstüne bir banner koyuyorlar. Fakat o kadar da kötü durmuyor. Eğer 50 MB alana ihtiyacınız var ve birçok dosyaya sahipseniz ftp desteği olan bu firmayı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

mindpigs.com

20 MB web alanı ve isminiz.mindpigs.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz ayrıca size web tabanlı e-mail hizmetide sunuyor.

mynet.com

Tamamı ile Türkçe bir server 10 mb. web alanı veriyorlar isminiz.mynet.com şeklinde web ve mail adresi veriyorlar fakat geocitiesi andıran reklam olayı sayfanızı bozmaya yetiyor.

nbci.com

Birçok webmaster kaynak sitesinde bu adres sınırsız web alanı vs. diye tanımlanıyor eğer böyle bir adreste iseniz hemen o siteyi terk edin çünkü o site fi tarihinden kalmış ve hiç güncellenmemiş demektir nbci host olayını bırakıp tamamı ile bir portal site olmuştur.

netcitizen.com

20 Mb. web alanı, browser yada ftp ile dosya transfer imkanı ile çeşitli html araçları sunan başka bir hosting firması.

portland.co.uk

FTP, CGI, PHP, DNS kaydı özelliklerini destekleyen, hiçbir şekilde sayfaya reklam (banner) koymayan web üzerindeki belki de tek hosting firması: siteniz.8bit.co.uk isterseniz siteniz.port5.com şeklinde subdomain alabilir; isterseniz de kendi domaininizi DNS kaydı yaparak host edebilirsiniz. 15 MB Web alanı veriyor. Tek problemi bazen biraz yavaşlıyor. Ama genel anlamıyla kendi sınıfındaki en iyi yer. forum dolduruyorsunuz siteismi.port5.com birde mail adresi istiyor 1kac dakika içinde ftp ayarları ve şifrenizi yoluyorlar, haftalık 10 mb. bant genişliği var kesinlikle zip mp3 vs. koymaya kalkmayın. turkwebmaster.port5.com adresinden de ulaşabilirsiniz

trgold.net

Eğer Türk serverlarından birisini kullanmak isterseniz tam size göre bir adres 5 mb. alan veriyorlar hızı diğer servislere göre tabiki daha iyi ama akşam saatlerinde baya bir kasıyor şeklinde e-mailde veriyorlar, ftp de var.
trgold.net .bolum.net .isimsiz.com .web14.net web-adresim.com mail-adresim.com paradox.gen.tr şeklinde 7 değişik isimde seçenek mevcut.

websamba.com

Asp script, mail, Ms Access, ODBC ve 30MB web alanı desteği sağlıyor. Sayfanıza üst frame koyuyor. Şu an en popüler ASP hosting servisi.

windygates.com

Sınırsız web alanı, ftp desteği ve bedava mail vaad ediyorlar. Ayrıca isminiz.windygates.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz. Online web araçlarının yanısıra ziyaretçi defteri, sayaç gibi temel hizmetleride veriyorlar

::::::::::Ücretsiz Yönlendirme Servisleri::::::::

1st.to

Çok kısa ve akılda kalabilen bir yönlendirme hizmeti sağlıyor. (1st.to/isminiz)

ven.cc

"/" işareti istemiyor ve kısa bir ad istiyorsanız iyi bir seçim. (isminiz.ven.cc)

4going.to

Eğer gezme, tozmaya yönelik bir sayfanız var ise iyi bir seçim. (4going.to/isminiz)

cjb.net

Dünyanın en ünlü url yönlendirme firması fakat çok rağbet gördüğünden midir bilinmez önceleri reklamsız olan site artık sayfanıza pop-up koyuyor (isminiz.cjb.net)

cybername.net

Hızlı bir server ile hizmet veren ve 100'e yakın domain seçeneği sunan başka bir firma.

da.ru

Yönlendirme yapılabilecek bir rus firması. Oldukça hızlı fakat altta çok ufak bir boyutta banner çıkıyor.

domaincow.com

Bu site domain adı olan kişilerin işine yarayacak bir sitedir.Domain adınızı bu siteye yönlendiğinizde yani DNS ayarlarını girdiğinizde [Linkleri Görebilmeniz için Üye Olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.] sayfasından şeklinde 11 tane mail hesabı veriyor.Ayrıca Domaincow sitesi domain adınızı istediğiniz siteye yönlendiriyor.Bence Domain adı olup ta bedava mail ve reklamsız yönlendirme isteyenlere birebir bir site.

easy.to

Adı üstünde akılda çok çabuk kalan bir URL hizmeti sağlıyor. (easy.to/isminiz)

singlespad.com

Size pek çok domain name içinden sub domain adı seçmenize izin veriyor. Örneklerden bazıları isminiz.homepad.com, isminiz.genxer.com, isminiz.singlespad.com, isminiz.indianet.org .Ayrıca sitenizi arama motorlarına kaydettiriyor.

ismy.net

Uzun url adresinize bir başka alternatif. isMyNet size İsminiz.isMy.net şeklinde bir çözüm sunuyor. Firma ayrıca banner değişim ve arama motoru kayıt hizmeti de veriyor.

ipfox.com

İsminiz.ipFox.Com şeklinde bir subdomain imkanı sunan firma ayrıca sitenizi arama motorlarına da kaydettirerek tanıtımında yardımcı oluyor.

mp3fanatics.com

Özellikle Mp3 ile ilgili sitesi olanlar için güzel bir yönlendirme servisi hizmeti. Uzun url adresinizi mp3fanatics.com/isminiz şeklinde akılda kalıcı hale getirebilirsiniz.

stop.at

Eğer url adresiniz çok uzun ve akılda kalıcı değilse bu servis işinize yarayabilir. Uzun url adresinize stop.at/isminiz şeklinde bir alternatif sunuyor. Ayrıca şeklinde mail adresine sahip oluyorsunuz.

surf.to

Gene mantıklı akılda kalabilir diğer arkadaşlarına çok benzeyen ayri bir firma.(surf.to/isminiz)

trfree.org

ücretsiz Türkçe destek... TR nin Türkiye FREE nin bedava anlamına geldiği tek site ayrıca ücretsiz @trfree.org email

tsx.org

Sonunda ne Com ,ne NET ,nede TO olan değişik bir yönlendirme sistemi.Çok hızlı server'ı ve çok fazla seçenekler sunan iyi bir firma. (isminiz.tsx.Org)

tr.cx

Yine bir Türk url yönlendirme şirketi bir güzel özelliği de sitenizi Geocities’te yapıp tr.cx’e yönlendirirseniz, banner görünmüyor denemesi bedava çok hızlı erişim kısa url isminiz.tr.cx

yonlendir.com

Bedava sitelerden alınmış uzun bir adresiniz varsa yonlendir.com size değişik seçenekler sunuyor. Bunların arasında isminiz.sayfasi.com / isminiz.com.tr.tc / isminiz.arsivi.com gibi url adresleri mevcut. Türkiye'de böyle servislerin olması gerçekten sevindirici. user1.7host.com/cemile gibi bir adrese sahip olmaktansa cemile.guzeldir.com adresi tabi çok daha iyidir. Mutlaka Ziyaret edin domaine para vermeyin.

zooming.to

bedeva Webhost veren Tum siteler burada

--------------------------------------------------------------------------------

Hostings Without ads

http://www.liquid2k.com/ (recommended)
http://www.brinkster.com/ (recommended)
http://www.demented.org/
http://www.cfm-resources.com/
http://www.digitalrice.com/

destek :
PHP, 15-25 MB, MySQL, Some Ads

http://www.host.sk/ (no-ads)
http://www.php50.com/ (pop-up)
http://www.t35.com/ (pop-up)
http://www.clawz.com/ (banner)
http://www.tripod.co.uk/ (pop-up, MySQL included)

buyuk host ftp

http://www.freewebsites.com/
http://www.gizba.com/
http://www.webavenue.org/
http://www.hut.ru/
http://www.web1000.com/
http://www.phidji.com/ (100MB, no ads, ASP)
http://www.spacetowns.com ( 50 MB, no ad's )
http://www.freecoolpages.com ( 50 MB, PHP4 )
http://www.topcities.com ( 150MB )
http://www.nerocities.com ( 100MB, FTP, no ad's )
http://www.Topzite.com ( 1000MB, FTP, no ad's, CGI )
http://www.tripod.cọuk ( 100MB, ad's )
http://www.mystigall.com/ (75MB, no ads, FTP, CGI)
http://www.webazn.net/ (50MB, no Ads)

Kucuk hostlar

http://www.enjetek.com ( 15MB )
http://www.f2g.net ( 15MB, FTP, no ads, PHP4 )
http://www.geocities.com/
http://www.angelfire.com/
http://www.tripod.com/
http://www.topcities.com/

destek: Ikonboard and YaBB, FTP

http://www.brinkster.com/ (no FTP, and no ads)
http://www.raketnet.nl/
http://www.cfm-resources.com/
http://www.aspfreeserver.com/
http://www.websamba.com/

destek:
Host >15MB, transfer 1GB/month, PHP, MySQL, CGI

http://www.port5.com ( 15MB, FTP, no ad's )
http://www.amzweb.net/signup.php (also offers ASP)
http://www.spaceports.com/
http://www.digitalrice.com/ (only 5 MB space)
http://www.portland.cọuk/ (only 100 MB transfer)

Host 20-30MB, PHP, MySQL, FTP

http://www.host.sk/ (no ads)
http://www.spaceports.com/
http://www.tripod.co.uk/
http://www.multimania.com/
http://www.amzweb.net/signup.php
http://www.web1000.com/ (use at your own risk! vious2)
http://youthofamerica.org/ (20MB, browser noads RealVideo RealAudio POP Email ASP SSI CGI-BIN)
http://www.t35.com ( 35MB, FTP, no ad's )

Host > 20MB , transfer unlimited, FTP

http://www.webavenue.org/ (no ads)
http://www.ghs20.com/ (no ads)
http://www.host.sk/ (no ads)
http://www.amzweb.net/signup.php
http://www.netfirms.com/
http://www.fateback.com/
http://www.barrysworld.com/ (35MB, no ads, fast, PHP)

bedava forumlar burası harika
http://www.phpbb.com - phpBB2 (PHP, mySQL)
http://woltlab.de - wbb1 (PHP, mySQL)
http://yabb.info - YaBB SE (PHP, mySQL)
http://openbb.com - OpenBB2 (PHP,mySQL)
http://www.invisionboard.com - Ibforums (PHP,mySQL AND CGI)
http://forum.snitz.com Snitz Forum2000 (ASP)
http://german-bulletin-board.de - gBB (PHP, mySQL) (Cool)
http://www.phorum.org/ - Phorum (PHP + MySQL; open source)
http://www.xmbforum.com/ - XMB (PHP + MySQL)
http://www.minibb.net/ - MiniBB (PHP + MySQL)
http://www.yabb.com/- YaBB original (CGI)
http://www.mybboard.com/ - MyBB/DevBB (PHP, MySQL)
http://www.xmbforum.com/ - XMB (PHP, mySQL
http://www.simplemessageboard.com/ - SMP (CFM, MSsql)
http://www.lokwa.com/ - lokwaBB (PHP, Mysql)
http://www.mercuryboard.com/ - MurcuryBoard (PHP, MySQL)
http://edge-programming.com/eboard/ - EBoard (PHP)
http://www.smartbb.net/ - SmartBB (PHP, Mysql)
http://www.icredibb.com/ - iBB (PHP, Mysql)
http://www.myboard.co.uk/ - myBoard (PHP, MySQL)
http://mybboard.com - DevBB (PHP, mysql)
http://www.versiforum.com - VersiForum (ASP)forum hostları
http://upperboard.com/
http://forums.asp-dev.co.uk/
http://www.xsorbit.com/
http://www.proboards.com/
http://www.ezboard.com/
http://forums.hostultra.com/
http://www.network54.com/
http://www.everyone.net/
http://www.mycool.com
http://www.guestforum.com/
http://www.voy.com/
http://www.dk3.com/
http://www.homepagetools.com/ultraboard
http://www.swiftsolution.com/
http://groups.yahoo.com/
http://communities.msn.com/
http://on.starblvd.net/meet
http://forums.delphi.com/
http://www.suddenlaunch.com/
http://bb.bbboy.net/
http://www.eboards4all.com/

Free domainler
www.freeurl.com
www.jwdx.com
www.cjb.net
www.dot.tk
www.v3.com
www.hotredirect.com
www.internetjump.com
www.explode.to
www.zdos.com
www.webalias.com
www.reduce.to
www.warping.to
www.gosurfto.com
www.2000c.net
www.shorturl.com
www.has.it
www.doze.to
www.nigx.net
www.1fx.net
www.soar.to
www.123redirect.com
www.ipfox.com
www.webweaver.nu
www.ohgo.com
www.url-redirection.org
www.aliasnames.com
www.get-2.com
www.myredirector.com
www.dot.nu
www.tr.cx
www.kickme.to
www.rapworld.com/url/
www.dk3.com
www.xiy.net
www.url.animeumbrella.com
www.suite.net/url.htm
www.surftohere.com
www.israd.net
www.ontheweb.nu
www.globalredirect.com
www.flash.to
www.zooming.to
www.emu.vg
www.linkworld.to
www.rename.net
www.url4life.com
www.n2v.net
www.nethop.com
www.webmask.com
www.heroffice.com
www.crcpl.tsx.org
www.guruguru.to
www.iscool.net
www.dkanet.com
www.r67.com
www.uni.cc
www.fr.fm
www.d.bz
www.e33.de
www.de.vu
www.dd.vu
www.6x.to
www.b4.to
www.b6.to
www.h3.to
www.thx.to
www.rox.to
www.faster.as
www.hop2.de
www.tsx.to
www.tsx.org
www.bootme.to
www.2fbi.de
www.ubb.cc
www.IDz.net
http://zwap.to
www.xsub.ws
www.2b.to
www.elite.to
www.2fbi.de
www.suckz.de
www.b6.to
www.quickurl.com
http://www.9cy.net/myred/signup.php

bedava domain
http://www.dot.tk/ (redirection)
http://www.uni.cc/ (redirection, webhosting, OR domain)
http://www.ripn.net:8080/en/ (domain)
www.dhs.org
http://www.acidmist.com/
http://www.1millionfreedomains.com/ (requires reserve fee)

~~~Co-Brands
http://megagiga.com
http://portland.co.uk
http://www.communityarchitect.com/
http://www.muttle.com/

~~~Free FileStorage
http://java.isavvix.com/freeback.jsp
http://www.myplay.com/
http://www.sharemation.com/
http://www.staroffice.com/
http://www.storagevault.net/
http://www.tiomeg.com/
http://briefcase.yahoo.com/
http://www.zden.com/Signup.asp?ID=136463

~~~bedava Pop3Mails
http://mail.uni.de
http://quickemail.de
http://gmx.net
http://mypad.com
http://kgb.cz
http://amexmail.com
http://freemail.web.de
http://************ (not sure)
http://uyeler.mynet.com
http://eng.mail.port.ru
http://passagen.se
http://cjb.net
http://myrealbox.com
http://mail.urbia.de
http://my-mail.ch
http://westonline.com
http://mundomail.net
http://www.hotpop.com
http://webmail.berlin.de
http://club.lemonde.fr
http://emailcity.de
http://mail.lycos.co.uk
http://epost.de
http://schondrin.de
http://freemail.nl
http://idlo.de
http://saintmail.net
http://topsurf.com
http://uk2.net
http://liquid2k.com
http://dostmail.com
http://china.com
http://hotpop.com
http://newmail.net
http://mail.arabia.com
http://mail.ofir.dk
http://home.se
http://epost.portalen.no
http://runbox.com
http://mail.tut.by

~~~bedava mail siteleri
http://bigmailbox.com
http://zzn.com
http://i-p.com
http://oemmail.com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Standart
Alt 14-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bilgiler... herkesin işine yarayacaktır... fakat iki konu açmasaydın daha toplu olurdu Ücretsiz Web Alan
Bu mesajdan alıntı yap
ozan-tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozan-tr(28)

Matbaacı / Burdur

Standart
Alt 15-06-2007 #3
İnternette aramak yerine elimizin altına getirmişsin...teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Standart
Alt 18-06-2007 #4
Teşekkürler çok güzel paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
caglarss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglarss

Grafiker / Tekirdağ

Standart
Alt 16-07-2007 #5
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
-(siyah)- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-(siyah)-

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 09-11-2007 #6
Paylaşım için çok teşekkürler.Ellerine sağlık Ücretsiz Web Alan
Bu mesajdan alıntı yap
memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Standart
Alt 21-11-2007 #7
harbiden bunların birinden faydalanan bir arkadaş varsa örnek verebilirim bize kendi sitesi olarakdan
Bu mesajdan alıntı yap
KamiLOwen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KamiLOwen

Hosting Yetkilisi

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 28-11-2007 #8
İstenilirse 4 terabyte free alan versinler gene kullanmam. Ücretsiz Web Alan

Hosting TR sunucularından kullanılmalı. Büyük firmaların sitelerindeki hızı farkedersiniz. Ayrıca alabileceğiniz desteği düşünün.
Bu mesajdan alıntı yap
loweboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loweboy

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Standart
Alt 06-03-2008 #9
bir tanede ben ekleyeyim http://www.freeforums.org
Bu mesajdan alıntı yap
myrit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myrit(28)

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 20-10-2008 #10
İstenilirse 4 terabyte free alan versinler gene kullanmam. Ücretsiz Web Alan

Hosting TR sunucularından kullanılmalı. Büyük firmaların sitelerindeki hızı farkedersiniz. Ayrıca alabileceğiniz desteği düşünün.
katılıyorum, çok doğru
freehost'lar genelde çok reklamlı ve hızı çok düşük çalışır
bi yönden insanı bıktırır yani
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Tags
alan, free web hosting, hosting, ucretsiz alan, ucretsiz web alan, web, ücretsiz

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Arka Alan Temizligi Yardım? İzmirli_Grafiker Psd Dosyaları 6 14-12-2008 10:44:22
alan adı ve hosting metbah Web Tasarımı 9 17-01-2008 04:06:45
Kalitel Alan Adları mc_mrt Graficafe 0 25-12-2007 17:39:25
Alan Jackson VolkanTEKiN Müzik Videoları 0 20-11-2007 17:10:11

Kapat
Şifremi Unuttum?