ufak bi sorun

Flash - ufak bi sorun ...

ufak bi sorun
serseriyok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serseriyok

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

ufak bi sorun

Alt 29-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sevgili arkadaşlar elachat adresindeki siteyi öğrenme amaçlı kurcalıyorum. orada ürünlerimiz menüsünde zaten birkaç resim var ordaki resimlerin yerine kendi resimlerimi nasıl yerleştirebilirim.şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siteyi Swf Decoder programı ile indirmelisin daha sonra fla ya çevirdikten sonra flada libabry i aç değiştirmek istedğin resmin üzerinde çift tıkla daha sonra resmini uptade et..
Bu mesajdan alıntı yap

serseriyok

Alt 30-07-2008 #3
dizaynplus çok teşekkür ederim dostum.böyle basit şeylerle çıkmak istemezdim karşınıza ama acemilik işte.merdiveni adım adım çıkmak gerekiyor.

dizaynplus peki buraya yeni grafikler nasıl ekleyecem.olay bi album gibi bişey. orada küçük resimler var basınca yukarıda buyuk haliyle cıkıyo işte.var olanları değiştirdim ama yenisini nasıl ekleyecem onu bulamadım.incelemek istersen eger
deneme dosya burada
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2008 #4
serseriyok lütfen flood yapmayınız. Mesajınıza birşey eklemek veya düzeltmek isterseniz ufak bi sorun butonunu kullanarak mesajınızı düzenleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

serseriyok

Alt 30-07-2008 #5
kötü bi niyetim yok dostum. ama elimdeki dosyayı inceler de öyle yardımcı olur belki. o yüzden dosyayı ekledim
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-07-2008 #6
Flashta fla dosyan açık iken ctrl+L tuşlarına aytnı anda basarsan karşına kütüphane gelicek burayı biraz kurcalayarak resmini bulur ve simgenin üzerinde çift tıklayarak yeni açılır pencere açmış olursun sağda update tuşunu tıklayarakta yeni resimlerini eski resimlerle değiştirirsin.. ii çalışmalar. senin fla dosyanı inceleyemedim flash programımda bisorun var açamıyorum 2-3 gündür.. iii çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

serseriyok

Alt 31-07-2008 #7
dostum teşekkür ederim yardımların ve iyi niyetin için. ben resimlerin yerine kendi resimlerimi bıraktım ama yeni resim ekleyemedim.ord thumb filan var küçük resimler oraya resim bırakıyorum ama orda 12 tane resim var ben 13. nasıl ekleyecem. ekliyorum ama link yok bu sefer.nasıl oraya tıklatıp büyük resmi sahneye çağıracam onu bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sorun, ufak