Ufak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Ufak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım - Türkiye Geneli ...

tarkan79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan79

Webmaster / İzmir

Alt 06-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, bir arkadaşla halletik işimizi.
Ufak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar, 2 görsel üzerinde editleme yaptıracağım. İlgilenen arkadaşlar lütfen teslim süresi ve fiyat tekliflerini bana iletsinler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ufak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım - Türkiye GeneliUfak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım - Türkiye GeneliUfak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım - Türkiye GeneliUfak Bir Tasarım İşi Yaptıracağım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tarkan79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan79

Webmaster / İzmir

Alt 07-07-2014 #3
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, bir arkadaşla halletik işimizi.