Ufak bir tasarım işi yaptıracağım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Ufak bir tasarım işi yaptıracağım - Türkiye Geneli ...

tarkan79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan79

Webmaster / İzmir

Alt 07-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlginize teşekkürler bir arkadaş ile çalışmaya başladık. Konuyu kilitlemenizi rica ederim.
Ufak bir tasarım işi yaptıracağım

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Türkçe sitemdeki bir kaç bannerdaki yazılar yerine vereceğim İngilizce kelimeler yazılacak. Bannerlar jpeg formatında kaynak dosyalar yok. Arka planda değişiklik yapılabilir esasına uygun olacak şekilde. İş dosyasını hazırladım, ilgilenen arkadaşlar teklif vermek için özel mesaj veya email atıp yapılacak işlerin detaylarını istesinler lütfen.

Burası forumda doğru kategori mi emin olamadım, yanlış yerse adminler kusura bakmasın.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ufak bir tasarım işi yaptıracağım - Türkiye GeneliUfak bir tasarım işi yaptıracağım - Türkiye GeneliUfak bir tasarım işi yaptıracağım - Türkiye GeneliUfak bir tasarım işi yaptıracağım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 08-12-2014 #3
mail atıldı bilginize kolay gelsin

tarkan79

Webmaster / İzmir

Alt 09-12-2014 #4
mail atıldı bilginize kolay gelsin
Bilgileri gönderdim teşekkürler.

tarkan79

Webmaster / İzmir

Alt 09-12-2014 #5
İlginize teşekkürler bir arkadaş ile çalışmaya başladık. Konuyu kilitlemenizi rica ederim.