ug logic tablet sorunu

Grafik Tablet Kullanım Alanları - ug logic tablet sorunu ...

ug logic tablet sorunu
animik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

animik

Ressam / İstanbul

ug logic tablet sorunu

Alt 25-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar,

İs yerinde mac kullanmaya basladım bir kac gundur uc logic pf1209 tablet sorunsuz çalısıyordu bu süreçte. Fakat bugün ışığı yanıp sönmesine rağmen mac tableti algılamıyor. Driverı baştan yükledim fakat bir sonuç elde edemedim. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba öncelikle soruları grafik tabletler soru bölümüne yazarsanız daha kolay cevaplarız

- eski sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurabilirsiniz
UC LOGIC

- Bunun dışında başka bir bilgisayarda deneyebilirsiniz kendi bilgisayarınıza sorun olmadığından emin olmak için.

Mac bilgisayarınıza daha önce Wacom gibi başka bir marka yüklendiyse sürücüsünün düzgün şekilde kaldırıldığından ve UC Logic ile çakışmadığından emin olmanız gerekiyor

Umarız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Akortek Bİlişim
Bu mesajdan alıntı yap