UğurÇelik amblem logo çalışmam

Logo Tasarımları - UğurÇelik amblem logo çalışmam ...

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

nasıl duruyor yorumlarınızı bekliyorum ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logoyu inceledim fakat bu işte acemi olmamdan dolayı hata göremedim sanırım. Çok güzel görünüyor. Emeğinize sağlık namasteeee.
Bu mesajdan alıntı yap
neptune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neptune

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2009 #3
osmanlı sarığına benzeyen amblem fena değil ama uğur çelik yazısında daha değişik fonatlar da kullanılabilirdi. emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2009 #4
Logoyu inceledim fakat bu işte acemi olmamdan dolayı hata göremedim sanırım. Çok güzel görünüyor. Emeğinize sağlık namasteeee.
osmanlı sarığına benzeyen amblem fena değil ama uğur çelik yazısında daha değişik fonatlar da kullanılabilirdi. emeğine sağlık
teşekkür ederim arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2009 #5
uğur çeliği tekrarlamaya gerek varmı bilemiyorum amblemi daha küçük alanlarda kullandığınız zaman zaten zor okunucak. Font konusunda diğer arkadaşlarıma katılıyorum araştırma yapmakta fayda var emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2009 #6
uğur çeliği tekrarlamaya gerek varmı bilemiyorum amblemi daha küçük alanlarda kullandığınız zaman zaten zor okunucak. Font konusunda diğer arkadaşlarıma katılıyorum araştırma yapmakta fayda var emeğine sağlık.
haklısın çok teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2009 #7
bilemiyorum belki profesyonel bi grafikersinizdir..kusura bakmayın ama yaptığınız bu logo tepeden tırnağa amatör bi ruh barındırıyo.bi kaç örnek werecek olursak; resmin büyük halini göremiyorum ama uğur çeliğin altında heralde "tartı aletleri" yazıyo eğer öyle yazıyosa bu logoyla sektör arasında nasıl bi bağlantı kurdunuz çok merak ediyorum. ayrıca yeşil ve hardala yakın turuncu hiç uyum içinde deil. u ve ç harfini tipografik bi şekilde sahnelemek istemişsiniz ama oda olmamış. ç nin noktası ile c yi kaynatmalıydınız. stroke noktanın c ile kesişen yerinde olmamalıydı yani ve bunlar gibi bi kaç ince detay daha var..

Tabi bunlar benin nacizane fikirlerim..inanın bu yorumu yazarken elimden geldiğince kırıcı olmamaya çalıştım.umarım kırılmazsınızda ama daha iyisini yapabileceğinize inanıyorum..
saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2009 #8
bilemiyorum belki profesyonel bi grafikersinizdir..kusura bakmayın ama yaptığınız bu logo tepeden tırnağa amatör bi ruh barındırıyo.bi kaç örnek werecek olursak; resmin büyük halini göremiyorum ama uğur çeliğin altında heralde "tartı aletleri" yazıyo eğer öyle yazıyosa bu logoyla sektör arasında nasıl bi bağlantı kurdunuz çok merak ediyorum. ayrıca yeşil ve hardala yakın turuncu hiç uyum içinde deil. u ve ç harfini tipografik bi şekilde sahnelemek istemişsiniz ama oda olmamış. ç nin noktası ile c yi kaynatmalıydınız. stroke noktanın c ile kesişen yerinde olmamalıydı yani ve bunlar gibi bi kaç ince detay daha var..

Tabi bunlar benin nacizane fikirlerim..inanın bu yorumu yazarken elimden geldiğince kırıcı olmamaya çalıştım.umarım kırılmazsınızda ama daha iyisini yapabileceğinize inanıyorum..
saygılar...
haklısın kardeşim zaten bu logo iptal oldu müşteri eski amblemini istedi teşekkür ederim eleştirileriniz için
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amblem, calismam, logo, ugurcelik