ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap ...

endlesslife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

endlesslife(34)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 20-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ülke içinde dağıtımı düşünülen broşürüm
henüs tasarım aşaması
yorumlarınızı bekliyorum
teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 20-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elinize sağlık çok güzel bir çalışma
paylaştığınız için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 20-11-2008 #3
Konuyu nereye çekmişsiniz öyle ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap

Arkadaşlar yorum almakta aceleci olmayın...11 saat önce eklenen bir çalışma için çok ön yargılı yorumlar yapmışsınız...Daha dikkatli olun lütfen...

Gelelim çalışmaya;

"Gelin Allah için birbirimizi sevelim" sloganını ,"Gelin, Allah için birbirimizi sevelim" şeklinde, virgül ile ayırarak kullanmalısınız ve yazısının etrafındaki stroke gerek yok.

"Gelin ,Allah için birbirimizi sevelim " sloganı beni düşündürtüyor...Farklı anlamlar çağrıştırabilir sanki...Daha farklı bir ibare denenebilir...

-En üsteki el görsellerinin rengi kötü (ziyaret yeşili çağrışımı yapmasın bence).
-Doku-ten rengi (yani orijinal renk) daha uygun olacaktır...

-Üstteki görselle alttaki 3 görsel arasında kopukluk var... Sloganın oraya sığacak şekilde düzenlenmesi daha uygun olur, böylelikle bütünlük sağlanabilir...

-Bir el diğerine kalp şeklinde bir obje vermiş...Çokta anlamlı değil...Ellerin birbirini tutuyor olması yeterli bence...Sevmediğimiz insanların elini bu şekilde tutmayız değil mi? Zaten sevgi kendini hissettiriyor...

-alttaki kuşlarıda kaldıralım derim.

Şahsi yorumlarım bu yönde...

İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2008 #4
çok güzel ve anlamlı bi çalışma emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 20-11-2008 #5
Konuyu nereye çekmişsiniz öyle ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap

Arkadaşlar yorum almakta aceleci olmayın...11 saat önce eklenen bir çalışma için çok ön yargılı yorumlar yapmışsınız...Daha dikkatli olun lütfen...

Gelelim çalışmaya;

"Gelin Allah için birbirimizi sevelim" sloganını ,"Gelin, Allah için birbirimizi sevelim" şeklinde, virgül ile ayırarak kullanmalısınız ve yazısının etrafındaki stroke gerek yok.

"Gelin ,Allah için birbirimizi sevelim " sloganı beni düşündürtüyor...Farklı anlamlar çağrıştırabilir sanki...Daha farklı bir ibare denenebilir...

-En üsteki el görsellerinin rengi kötü (ziyaret yeşili çağrışımı yapmasın bence).

-Üstteki görselle alttaki 3 görsel arasında kopukluk var... Sloganın oraya sığacak şekilde düzenlenmesi daha uygun olur, böylelikle bütünlük sağlanabilir...

-Bir el diğerine kalp şeklinde bir obje vermiş...Çokta anlamlı değil...Ellerin birbirini tutuyor olması yeterli bence...Sevmediğimiz insanların elini bu şekilde tutmayız değil mi? Zaten sevgi kendini hissettiriyor...

yosa' ya katılıyorum eger kap koyacaksan elerin içine daha belirgin anlaşılır bir kalp koymalısın tam anlaşılmıyor bence ama çalışma güzel..
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-11-2008 #6
alakasız mesajlar silinmiştir
tekrarı halinde uyarı yapılmayacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2008 #7
Alttaki küçük yazıları kopyala yapıştır yapmışsınız büyük ihtimal alakasız yerden bölünmüş kelimeler var... 2 Ytl olan nedir anlayamadım... Ben ellerin siyah-beyaz olmasından yanayım... Ayrıca kalp değil de kırmızı bir gül daha yakın bu afişin ana temasına... Gül, hem ilahi hem insani sevgiyi çağrıştırır... Slogan bilemiyorum neden güzel değil diyemem ama bilemiyorum... değişmeli bence... iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

endlesslife(34)

Alt 20-11-2008 #8

Gelelim çalışmaya;

yapıcı eleştirilerinizden dolayı çok teşekkür ederim. önerileriniz doğrultusunda ilerleyeceğim inş. sağolun...

Alttaki küçük yazıları kopyala yapıştır yapmışsınız büyük ihtimal alakasız yerden bölünmüş kelimeler var... 2 Ytl olan nedir anlayamadım... Ben ellerin siyah-beyaz olmasından yanayım... Ayrıca kalp değil de kırmızı bir gül daha yakın bu afişin ana temasına... Gül, hem ilahi hem insani sevgiyi çağrıştırır... Slogan bilemiyorum neden güzel değil diyemem ama bilemiyorum... değişmeli bence... iyi çalışmalar.
Evet biraz alttaki yazılar alakasız olmuş ve nasıl olduğu görmem açısından bir fikir olsun diye kopyala yapıştır yapmıştım. Sloganın herkesçe anlaşılır olması isteniyor ama belki değişir. görüşlerinizi ilgililerle paylaşacağım inş. Size de çok teşekkür ederim.

çok güzel ve anlamlı bi çalışma emeğinize sağlık.
Sağolun edindiğim fikirleriniz sayesinde daha anlamlı olması için çalışacağım. çok teşekkür.

Bu mesajdan alıntı yap
ethemp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ethemp

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2008 #9
bence,
alttaki yazıları kaldır
resmi elleri tam görecek şekilde aşağı indir.
kalbi düzelt (yapmacık olmuş)
reyhani ve fiyatını nı aynı sekilde alta al
stroku azalt
yazının arkasındaki otları ve kuşları yine yanın altına gelecek şekilde overlay olarak kullabilirsin.

tabi ki istersen, ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap
Bu mesajdan alıntı yap

endlesslife(34)

Alt 20-11-2008 #10
bence,
alttaki yazıları kaldır
resmi elleri tam görecek şekilde aşağı indir.
kalbi düzelt (yapmacık olmuş)
reyhani ve fiyatını nı aynı sekilde alta al
stroku azalt
yazının arkasındaki otları ve kuşları yine yanın altına gelecek şekilde overlay olarak kullabilirsin.

tabi ki istersen, ülke genelinde dağıtımı düşünülen broşürüm...reyhani kitap
teşekkür ederim genel olarak eleştiriler yorumlar aynı çok verimli oldu kafama kurduğum dizynı çalışcam inş
sağolun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
brosurumreyhani, dagitimi, dusunulen, genelinde, kitap, ulke